POS Zasilacz Prądowy Led 350Ma 20W FTPC20C350 Środa Śląska
2 opinie
od 45 Najbliżej: 33 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
FTPC20C350 Zasilacz stałoprądowy LED POS POWER Najważniejsze cechy Zasilacz stałoprądowy Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego Zabezpieczenia: Zwarciowe / Termiczne Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza II klasa ochronności elektrycznej Specyfikacja techniczna Model: FTPC20C350 Producent: POS POWER WYJŚCIE Prąd znamionowy: 350 mA Napięcie w stanie bez obciążenia(maks.): 60 V DC Zakres napięcia: 30 ÷ 56 V DC Moc znamionowa: 20,0 W Dokładność stabilizacji Iwy: 10% Tętnienia i szumy (maks.) [2]: 300mVP-P Czas ustalania: <2s> WEJŚCIE Zakres wartości napięcia: 180 ÷ 264 V AC Zakres częstotliwości napięcia: 47 ÷ 63 Hz Współczynnik mocy (typ.): PF > 0,5 / 230 V AC pod pełnym obciążeniem Sprawność (typ.): 83% Prąd AC (typ.): 0,3 A / 230 V AC Prąd rozruchowy (typ.): 70 A / 230 V AC (25°C) Pobór prądu w stanie bez obciążenia (maks.): 1,0 W ZABEZPIECZENIA Zwarciowe: Typ: naprzemienne zał./odł. napięcia wyjściowego. Automatyczny powrót do normalnej pracy po ustąpieniu przyczyny. Termiczne: Zakres: 105°C ± 10°C, Typ: odcięcie napięcia wyjściowego. Powrót do normalnej pracy po odłączeniu oraz ponownym załączeniu napięcia wejściowego. PARAMETRY ŚRODOWISKOWE Temperatura pracy: -20~+45°C Wilgotność względna w czasie pracy: 45~85% RH (bez kondensacji) WYMIARY I WAGA Waga (kg): 0,1 Wymiary długość x szerokość x wysokość (mm): 159 × 58 × 18 NORMY BEZPIECZEŃSTWA I KOMPATYBILNOŚCI ELEKTROMAGNETYCZNEJ Normy bezpieczeństwa: Zgodność z EN61347-1, EN61347-2-13 Wytrzymałość izolacji: WE/WY: 3.75kVAC Rezystancja izolacji: WE/WY: >2MΩ / 500VDC Normy emisji EMC: Zgodność z EN55015 Normy odporności EMC: Zgodność EN61547 Prąd harmonicznych: Zgodność z EN61000-3-2, EN61000-3-3 Podane parametry (jeśli nie zaznaczono inaczej) zmierzono dla napięcia zasilania 230 V AC, obciążenia znamionowego w temperaturze otoczenia 25°C. Tętnienia i szumy zmierzono dla pasma 20 MHz, używając skręconych przewodów pomiarowych oraz kondensatorów 0.1μF i 47μF połączonych ze sobą równolegle. Zasilacz spełnia normy bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej. W przypadku instalacji zasilacza w finalnym urządzeniu jako podzespół, należy ponownie wykonać badania celem weryfikacji spełnienia norm dla całego układu. Zapraszam do zapoznania się z naszymi ofertami, znajdą tam Państwo bogatą ofertę na urządzenia firm: MW Power, POS Power, Delta Electronics czy GLP Proszę pamiętać o sprawdzeniu zakładki z dodatkowymi informacjami poniżej, w miarę dostępności będą tam zamieszczane: instrukcje obsługi czy karty katalogowe.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Pos
Model
  • FTPC20C350
Moc zasilacza
  • 20 W
Standard szczelności
  • IP20
Zakres częstotliwości
  • 47 ~ 63Hz
Opinie POS Zasilacz Prądowy Led 350Ma 20W FTPC20C350 Środa Śląska