Darco Turbowent Podstawa Wciskana (TUOCALPT150) Środa Śląska
od 359,28 Najbliżej: 21 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Obrotowa nasada kominowa TURBOWENT jest urządzeniem dynamicznie wykorzystującym siłę wiatru do wspomagania ciągu kominowego. Niezależnie od kierunku, siły i rodzaju wiatru, turbinanasady obraca się zawsze w jedną i tę samą stronę. Montuje się ją na wylotach kominowych wentylacji grawitacyjnej, szczególnie w budownictwie jedno i wielorodzinnym. zastosowanie: do wspomagania wentylacji grawitacyjnej wywiewnej; kiedy występują zawirowania powietrza na wylocie komina spowodowane jego niekorzystnym usytuowaniem; przy niekorzystnej konfiguracji terenu, silnych i częstych wiatrach (II i III strefa obciążenia wiatrem); kiedy brak jest ustabilizowanego ciągu kominowego lub jest on zbyt mały. Turbina wykonan z aluminium, podstawa rurowa z blachy ocynkowanej. Dostępne średnice dolotowe : 150 mm 200 mm 250 mm 300 mm