Skv Germany Ogranicznik Esen 16Skv928 Sosnowiec
od 73,70 Najbliżej: 47 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
OGRANICZNIK DRZWI 16SKV928 ALFA ROMEO 159 50510941 Informacje o towarze: Podana cena jest za jedna sztuke. Jeśli masz wątpliwości, czy dana część jest do Twojego samochodu sprawdź w katalogu TecAlliance oraz w programach serwisowych VIN. Kod: 16SKV928 Producent: ESEN SKV GenArtName: Ogranicznik drzwi EAN: 5903968419387 Strona zabudowy: z obu stron Gwarancja: 3 lata gwarancji Ilość - określa sume sztuk zamontowanych w samochodzie. Komplet oznacza jedna sztuke kompletna. ALFA ROMEO 159 (939_) 1.8 TBi (939.AXN1B) 05.2009 - 12.2012 147kW / 200KM ALFA ROMEO 159 (939_) 1.8 MPI (939AXL1A) 06.2005 - 11.2011 103kW / 140KM ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTS (939AXA1B) 09.2005 - 11.2011 118kW / 160KM ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 16V (939AXC1B, 939AXC12) 09.2005 - 11.2011 110kW / 150KM ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXE1B, 939BXE1B, 939BXH1B) 09.2005 - 11.2011 85kW / 115KM ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXE1B) 09.2005 - 11.2011 88kW / 120KM ALFA ROMEO 159 (939_) 1.9 JTDM 16V (939AXF1B, 939AXC1B) 09.2005 - 11.2011 100kW / 136KM ALFA ROMEO 159 (939_) 2.0 JTDM (939AXP1B) 05.2009 - 11.2011 125kW / 170KM ALFA ROMEO 159 (939_) 2.0 JTDM (939AXQ1B) 05.2009 - 11.2011 120kW / 163KM ALFA ROMEO 159 (939_) 2.0 JTDM (939AXR1B) 06.2010 - 11.2011 100kW / 136KM ALFA ROMEO 159 (939_) 2.2 JTS (939AXB1B, 939AXB11) 09.2005 - 11.2011 136kW / 185KM ALFA ROMEO 159 (939_) 2.4 JTDM (939AXD12, 939AXD1B) 09.2005 - 11.2011 147kW / 200KM ALFA ROMEO 159 (939_) 2.4 JTDM Q4 (939AXMB2) 05.2007 - 11.2011 154kW / 210KM ALFA ROMEO 159 (939_) 2.4 JTDM (939AXD) 07.2007 - 11.2011 154kW / 210KM ALFA ROMEO 159 (939_) 3.2 JTS Q4 (939AXH1B, 939AXG22) 12.2005 - 11.2011 191kW / 260KM ALFA ROMEO 159 (939_) 3.2 JTS (939AXG2B) 01.2008 - 11.2011 191kW / 260KM ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.8 TBi (939BXN1B) 07.2009 - 11.2011 147kW / 200KM ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.8 MPI (939BXL1A) 06.2005 - 11.2011 103kW / 140KM ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTS (939BXA1B) 03.2006 - 11.2011 118kW / 160KM ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 8V (939BXE1B) 03.2006 - 11.2011 88kW / 120KM ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 16V (939BXC1B) 03.2006 - 11.2011 100kW / 136KM ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 16V (939BXC1B, 939BXC12) 03.2006 - 11.2011 110kW / 150KM ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 1.9 JTDM 8V (939AXH1B, 939BXH1B) 03.2006 - 11.2011 85kW / 115KM ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.0 JTDM (939BXQ1B) 05.2009 - 11.2011 120kW / 163KM ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.0 JTDM (939BXP1B) 07.2009 - 11.2011 125kW / 170KM ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.0 JTDM (939BXR1B) 06.2010 - 11.2011 100kW / 136KM ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.2 JTS (939BXB1B, 939BXB11) 03.2006 - 11.2011 136kW / 185KM ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM (939BXD1B, 939BXD12) 03.2006 - 11.2011 147kW / 200KM ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM Q4 (939BXM2B) 05.2007 - 11.2011 154kW / 210KM ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 2.4 JTDM (939.BXM1B) 05.2007 - 12.2012 154kW / 210KM ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 3.2 JTS Q4 (939BXG2B, 939BXG22) 03.2006 - 11.2011 191kW / 260KM ALFA ROMEO 159 Sportwagon (939_) 3.2 JTS (939BXH1B) 02.2008 - 11.2011 191kW / 260KM 70090, 50510941, 60690660, 6004-00-0072P, 6004000072P, 775539, 16SKV928, FT95652, 8571047, 09040305, 40830, 2312136, 42/5330, EZC-AR-002, P775539, T440830, V24-1239, M917520 Najskuteczniejszą metodą doboru części jest odczytanie numerów z aktualnie zdemontowanej części. Jeśli masz wątpliwości, czy dana część jest do Twojego samochodu sprawdź w katalogu TecAlliance oraz w programach serwisowych VIN. Podana data produkcji danego modelu to całkowity okres produkcji. W podanych latach produkcji mogło być zastosowane kilka różnych typów części. Porównaj wymiary części z założonymi w Twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.. Nie zniszcz opakowania oryginalnego gdyz jest integralna częścią produktu , nie trzeba niszczyc , brudzić aby obejrzec .