Szukasz

Klawiatury Sosnowiec

i okolice
Klawiatury
Klawiatury
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

LOGITECH Wireless K360 (920-003094)

5
LOGITECH Wireless K360 (920-003094)
Mała, bardzo poręczna, a przede wszystkim bardzo cicha. Zasięg faktycznie słaby, ale jeśli ktoś ma zamiar używać jej tylko przy biurku to mogę polecić z czystym sumieniem.

LOGITECH K120 (920-002509)

5
LOGITECH K120 (920-002509)
Posiadam tą klawiaturę od ponad 1 miesiąca.I jak na razie spisuje się ona bardzo dobrze, Klawisze chodzą bardzo miło,bardzo szybko się piszę. W końcu logitech :). Idealna do domowego użytku a jeszcze bardziej do biura. Myszka po systemie działa dobrze,do gier się nie nadaje ale ta myszka nie jest do GIER!!!, zestaw oceniam na 5. Jedyne minusy jak grałem w BF3 to za mały shift po lewej stronie,ale idzie się do tego przyzwyczaić. Oraz jak grałem w fifę 13 to jak kliknołem 4 przyciski naraz to nic się nie robiło np chciałem podać na sam dół a tu nic. To jedyne minusy.Klawiatura nie do zdarcia.Bardzo czytelne i duże napisy,dla starszych to plus. POLECAM ten produkt.

Razer Ornata Chroma Czarna (RZ0302040100R3M1)

5
Razer Ornata Chroma Czarna (RZ0302040100R3M1)
Klawiaturę zakupiłem okazyjnie na portalu aukcyjnym na A, po dłuższym czasie korzystania mogę co nieco o niej powiedzieć, na początek jej głośność wielu może odstraszać ale myślę że nie ma się czego obawiać, nie jest to typowy tępy klik rodem z chińszczyzny z allieexpress a jest przyjemny dla ucha i nie za głośny. Klawiatura jest też bardzo dobrze wykonana, tworzywo jakiego użyto do jej produkcji sprawia wrażenie wytrzymałego, nic się nie ugina nic nie trzeszczy itp. A teraz najważniejsze miałem do czynienia z naprawdę drogimi klawiaturami od producentów takich jak Logitech, Corsair, CoolerMaster i przyznaję wprost żadne podświetlenie nie umywa się do Chroma, kolory są naprawdę intensywne do tego nie trudno odróżnić nawet poszczególne odcienie, wielki szacunek za to dla Razera. Dodam też że klawiatura ma podświetlenie konfigurowalne z osobna dla każdego klawisza, jak dotąd żadnemu producentowi nie udało się tego dokonać w klawiaturach membranowych.