Deeper Smart Sonar START Echosonda Do Łowienia Ryb Z Technologia Wi Fi Sośnicowice

4,04
14 opinii

Deeper START – zacznij łowić więcejChcesz szybko polepszyć swój poziom łowienia? Szukasz prostego, ale zatem potężnego narzędzia do namierzenia ryb? Deeper START jest naszą nową echsondą, idealną dla wędkarzy brzegowych, którzy chcą szybko namierzyć ryby i zacząć je łowić. Deeper START jest …

od 535 Najbliżej: 9,2 km

Liczba ofert: 38

Oferta sklepu

Lista Ofert

Opis

Deeper START – zacznij łowić więcej
Chcesz szybko polepszyć swój poziom łowienia? Szukasz prostego, ale zatem potężnego narzędzia do namierzenia ryb? Deeper START jest naszą nową echsondą, idealną dla wędkarzy brzegowych, którzy chcą szybko namierzyć ryby i zacząć je łowić. Deeper START jest wyposażony w świetne funkcje zaprojektowane z myślą o jednym celu: abyś mógł mniej zgadywać a więcej poznać za każdym razem, gdy zarzucisz.
Znajdź rybę
Natychmiast namierz ryby, zarzucając echosondę. Echosonda skanuje z częstotliwością 120 kHz (40 kąt stożka) oraz z prędkością 10 razy na sekundę, dzięki czemu możecie przeskanować większe obszary i nigdy nie przegapić żadnej ryby.
Zobaczcie rozmiar i głębokość ryby
Każda ikona ryby jest oznaczona danymi rozmiaru i głębokości. Teraz wybór odpowiedniej przynęty i zestawu jest łatwy.
Skanuj głębiej
Potężna echosonda START skanuje do 50m i pokazuje profil dna.
Świetny zasięg działania
Połączenie Wi-Fi START'a zapewnia szybszy transfer danych i solidną łączność do 50m, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnej miejscówki.
Cała moc Deeper
Dla wędkarzy, Deeper jest mocną i dokładną echosondą, a Deeper START również nie jest wyjątkiem. Ma ogromny zasięg działania 50 metrów i głębokość skanowania wynoszącą 50 metrów. I to jest echosonda, której możecie zaufać. Połączenie Wi-Fi ze smartfonem lub tabletem zapewnia mocniejsze połączenie, większy zasięg i do 10 razy szybszy transfer danych niż Bluetooth. Oznacza to natychmiastowe, dokładne dane na ekranie. Dodatkowo tworzy 10 skanów na sekundę, co zapewnia doskonałą dokładność identyfikacji ryb.
Super prosty w konfiguracji i obsłudze
START został zaprojektowany tak, aby był jak najprostszy w użyciu:
Przy 60g to nasz najlżejszy sonar, więc nie musicie się martwić o przerwanej żyłce.
Wszystkie nasze echosondy są testowane zarzucając za pomocą żyłek od mocy 6 lbs / 2,7 kg do 20 lbs / 9 kg.
Nowa konstrukcja modelu START ułatwia ściąganie i posiada wbudowaną, automatycznie aktywowaną diodę LED, zapewniającą doskonałą widoczność w każdych warunkach.
Każdy skan jest automatycznie zapisywany i można uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem aplikacji lub online za pomocą Lakebook.
Konstrukcja nie może być prostsza dzięki wbudowanej nasadki i specjalnie skonstruowanego magnetycznego kabla USB do ładowania, który jest dołączony do START.
START włącza się automatycznie, gdy znajduje się w wodzie, i wyłącza się, gdy jest wybrany z niej, co pomaga oszczędzać baterię.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Rodzaj
 • Echosondy
Producent
 • Deeper

Opinie Deeper Smart Sonar START Echosonda Do Łowienia Ryb Z Technologia Wi Fi Sośnicowice

Ocena ogólna
4,04 na podstawie 14 opinii
 • Kamil
  4
  Polecam trwały i wmiarę tani deeper
  • jakość
  • trwałość
  • wygląd
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Super produkt w dobrej cenie, polecam wszystkim wędkarzom!
 • Arkadiusz
  5
  80 znaków 11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111
 • k...a
  5
  Dobry towar w odpowiedniej cenie
  • jakość
  • trwałość
  • wygląd
 • k...5
  5
  Szybko dostawa daje 5/5