ENDON Kinkiet TURNER - PL350-E14-SWCH Sompolno
Endon TURNER Kinkiet Chrom LED E14 35 cm Ściemniacz 2x6.2W Turner to smukła lampa do podświetlania obrazów o ponadczasowym wzornictwie, w wykończeniu chromowane. Ten model jest w dużym rozmiarze (350 mm) i nadaje się do stosowania z żarówkami LED. Oprawa jest ściemnialna, a pozostałe warianty z …
od 443,58 Najbliżej: 47 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Endon TURNER Kinkiet Chrom LED E14 35 cm Ściemniacz 2x6.2W Turner to smukła lampa do podświetlania obrazów o ponadczasowym wzornictwie, w wykończeniu chromowane. Ten model jest w dużym rozmiarze (350 mm) i nadaje się do stosowania z żarówkami LED. Oprawa jest ściemnialna, a pozostałe warianty z kolekcji są również dostępne ŚciemnialnaW zestawie przełącznik kołyskowyPowłoka chromowanaWykonane ze stali Parametry techniczne kod producenta: PL350-E14-SWCH Marka: Endon Kolekcja: TURNER Dodatkowe funkcje: włącznik kołyskowy Kod EAN: 5016087028498 Materiał: stal Kolor: chromowany Liczba punktów świetlnych: 2 Możliwość ściemniania światła: kompatybilny z żarówkami ściemnialnymi i typu SMART Żarówka: brak żarówek w zestawie Źródło światła: E14 Maksymalna moc żarówki: 6.2W Kształt: liniowy Oddzielny włącznik: tak Napięcie znamionowe [V]: 220-240V Stopień szczelności: IP20 Waga w kg: 0.607 kg Wysokość w cm: 18.5 cm Szerokość w cm: 35.5 cm Głębokość w cm: 16 cm Wymiary opakowania: 21.5 x 40 x 16.5 cm Opakowanie wysokość: 21.500000 Opakowanie szerokość: 40.000000 Opakowanie głębokość: 16.500000 Długość gwarancji: 2 GPSR: Nazwa producenta: Lighting Brands Sp. z o.o. GPSR: Adres producenta: ul. Jerzmanowskiego 33A 30-836 Kraków Polska GPSR: Telefon producenta: +48 123110641 GPSR: adres email: poland@lighting-brands.com Are installments enabled: Tak Kategoria produktu: Kinkiety wewnętrzne END-PL350-E14-SWCH
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Endon
Model
  • TURNER
Rodzaj
  • Oświetlenie witryn
Klasa energetyczna
  • A
Klasa szczelności
  • IP20
Moc
  • 40W
Napięcie
  • 230V