Patriot P210 512GB 2,5" (P210S512G25) Sokołów Małopolski
68 opinii
od 329 Najbliżej: 20 km
Liczba ofert: 30
Oferta sklepu
Opis
Patriot P210 SATA3   Specjaliści są zgodni, w większości przypadków wymiana dysku ssd pozwala zyskać największy przyrost mocy, w zauważalny sposób poprawiając komfort i działania całego komputera. Wszystkie dyski SSD firmy Patriot przechodzą rygorystyczne kontrole przy użyciu najbardziej zaawansowanych metod i narzędzi testowych na świecie, które potrafią symulować rzeczywiste warunki pracy urządzeń z rodziny SATA3. Dzięki temu do rąk użytkowników trafia starannie wyselekcjonowany i sprawdzony sprzęt o najwyższym poziomie jakości i zwiększoną żywotnością. Przyspiesz swój komputer niskim kosztem Dedykowany dla użytkowników szukających taniego a przy tym dobrego dysku, P210 pozycjonowany jest w czołówce najbardziej opłacalnych modeli na rynku. Z interfejsem SATA3 6gb/s i niewygórowaną ceną, P210 świetnie się sprawdza zarówno w roli dysku systemowego, jak i bardzo szybkiego magazynu dla naszych multimedialnych kolekcji oraz kopii zapasowych. 1. najnowsza wersja kontrolera SATA3 z udoskonaloną obsługą zarządzania dużymi plikami oraz algorytmem korekcji błędów oraz wysoka jakość komponentów gwarantują trwałość i świetną wydajność urządzenia 2. Windows 10 zainstalowany na dysku Patriot P210 uruchamia się nawet do 5 razy szybciej w porównaniu do dysków HDD. Także aplikacje i gry zładują się wielokrotnie szybciej, zwiększając naszą produktywność oraz komfort pracy czy zabawy 3. SSD Patriot P210 polecane są do modernizacji laptopów, notebooków czy desktopów oraz wszędzie tam, gdzie będziemy chcieli skorzystać ze zwiększonej prędkości zapisu/ odczytu danych przy bardzo niskim czasie dostępu do urządzenia Producent: Patriot Grupa produktowa: Dyski Patriot Szybkość odczytu: 520 MB/s Szybkość zapisu: 430 MB/s Rodzina produktów: P210 Rodzaj dysku: wewnętrzny Typ: SSD Format: 2.5 cala Interfejs: Serial ATA III Pojemność: 1000 GB TBW: 320 TB Szerokość: 69.96 mm Wysokość: 7 mm Długość: 100 mm Waga: 50 g
Specyfikacja
Podstawe informacje
Marka
  • Patriot
Model
  • P210
Pojemność
  • 512GB
Format
  • 2,5 cala
Złącze
  • SATA 3
Szerokość
  • 70 mm
Głębokość
  • 100 mm
Wysokość
  • 7mm
Rodzaj pamięci
  • TLC
Prędkość odczytu
  • 520MB/s
Prędkość zapisu
  • 430MB/s
Funkcje dodatkowe
  • S.M.A.R.T.
  • TRIM
Współczynnik TBW
  • 160 TB
Opinie Patriot P210 512GB 2,5" (P210S512G25) Sokołów Małopolski