Lanberg 450/10 19"/4U (SC01450410B) Sokołów Małopolski
5 opinii
od 429 Najbliżej: 22 km
Liczba ofert: 20
Oferta sklepu
Opis
Obudowa serwerowa Lanberg SC01450410B Sloty rozszerzeń: 7 Wbudowany zasilacz: Nie Złącza: 2x USB 2.0 Kompatybilność: ATX Kompatybilność: Micro ATX (uATX) Szerokość [mm]: 430 Typ obudowy: Rack 4U Wnęki wewnętrzne 3.5 cala: 6 Kolor: Czarny Kieszenie hot-swap 3.5 cala: Brak Wnęki wewnętrzne 2.5 cala: Brak Moc zasilacza: Nie dotyczy Wysokość [mm]: 177 Głębokość [mm]: 450 Wnęki zewnętrzne 5.25 cala: 2 Kompatybilność: Mini ATX Certyfikat sprawności zasilacza: Nie dotyczy Kieszenie hot-swap 2.5 cala: Brak Wnęki zewnętrzne 3.5 cala: 1 Zainstalowane wentylatory: 2x 80 mm Max. długość karty rozszerzeń [mm]: Brak danych Dodatkowe sloty na wentylatory: Brak Zainstalowane wentylatory: 1x 120 mm Waga [kg]: 11.5 Max. wysokość układu chłodzenia CPU [mm]: 155 ID: 1794790 Cechy produktu Specyfikacja Obsługiwane rozmiary płyt głównych: ATX, Micro-ATX, Mini-ATX Wysokość: 4U Głębokość: 450mm Grubość blachy: 1.0mm Materiał wykonania: SPCC Ilość slotów zatoki wewnętrznej 3.5": 6 Ilość slotów zatoki zewnętrznej 3.5": 1 Ilość slotów zatoki zewnętrznej 5.25": 2 Wentylatory z przodu: 1; 12x12cm Wentylatory z tyłu: 2; 8x8cm Złącza USB 2.0 na przednim panelu: 2 Przyciski: zasilanie, reset, blokada klawiatury (KB-LK) Diody LED: zasilanie, reset, blokada klawiatury (KB-LK) Ilość slotów do kart rozszerzeń: 7 Typ slotów do kart rozszerzeń: standardowe zaślepki do PCI Dostępna wysokość robocza: 155 mm Kolor zewnętrznego panelu: czarny Temperatura pracy: 0-50C Wilgotność przechowywania: 5-95% Wymiary (D x S x W): 450 x 430 x 177mm Dodatkowe funkcjonalności 7 otworów na płyty dociskowe do kart rozszerzeń Wymienialny przedni filtr przeciwkurzowy (w zestawie) Zamykany przedni panel (klucze w zestawie)
Specyfikacja
Podstawe informacje
Kod producenta
  • SC01450410B
Typ
  • Rack 4U
Producent
  • Lanberg
Głębokość
  • 450 mm
Rodzaj kompatybilnych płyt głównych
  • ATX
Szerokość
  • 430 mm
Waga
  • 1 kg
Wysokość
  • 177 mm
Model
  • SC01-4504-10B
Opinie Lanberg 450/10 19"/4U (SC01450410B) Sokołów Małopolski
Ocena ogólna
4,8 na podstawie 5 opinii
  • p...s
    4
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Za mało miejsca na montaż dysków 3.5" - zasłaniają porty SATA i ATX.