Szukasz

Kuchenki gazowo-elektryczne Słupsk

i okolice
Kuchenki gazowo-elektryczne
Kuchenki gazowo-elektryczne
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Amica 614McE3.45ZpTsDQ(XL)

4,5
Amica 614McE3.45ZpTsDQ(XL)
Po dostarczeniu kuchenki przeczytałem instrukcję obsługi, i według niej podłączyłem kuchenkę do prądu i gazu. Następnie przeczytałem kartę gwarancyjną i okazało się że straciłem gwarancje. Kuchenka działa b. dobrze już 3 tygodnie. Bardzo delikatny ceramiczny blat .Zarysowania powstają po przypadkowym przesunięciu garnka lub patelni . Punktowo ścierają się biały koła wkładów grzejnych. Czujnik wypływu gazu - świetne rozwiązanie.

Amica 57GES2.33HZpTaA(Bm)

4,5
Amica 57GES2.33HZpTaA(Bm)
Bardzo ładnie zrobiona, strasznie mi się spodobała w czerni i pasuje mi do czano-białej kuchni :-) Ma sporo funkcji m.in. termoobieg, grill, rozmrażanie, opcję szybkiego nagrzewania komory etc. Dodatkowo pod kuchnią jest spora szuflada na graty :) Dodatkowo na plus dobrze działająca płyta - ma żeliwne ruszty ze sporą powierzchnią roboczą.

Amica 618GE3.39HZpTaDpNAQ(Xx)

4,5
Amica 618GE3.39HZpTaDpNAQ(Xx)
Praktycznie cała obudowa połączona jest na nity zrywane, trochę delikatne blachy, czyszczenie trzeba robić po każdym gotowaniu i tylko delikatną gąbką , to nie jest emalia. Za to wygląd zewnętrzny , ruszta żeliwne oraz szerokość na plus. Osobiście bardzo polecam - to był udany zakup. jeszcze raz żeliwne ruszta w tej kuchence milion % satysfakcji.