Dedra DED7421 Słupsk

3,82
7 opinii

Agregat do malowania natryskowego jest produktem zaprojektowanym do rozpylania lakierów na bazie: wody, substancji ochronnych do drewna, substancji gruntujących metal. Farb lateksowych, emalii olejnych, emalii akrylowych, alkidowych jak również bejc i innych powłok nieściernych przeznaczonych do …

od 1300,00 zł Najbliżej: 2,8 km

Stan: nowy

Liczba ofert: 5

Dostępnych od ręki: 1

Opis

Agregat do malowania natryskowego jest produktem zaprojektowanym do rozpylania lakierów na bazie: wody, substancji ochronnych do drewna, substancji gruntujących metal. Farb lateksowych, emalii olejnych, emalii akrylowych, alkidowych jak również bejc i innych powłok nieściernych przeznaczonych do malowania techniką natryskową. Elektronarzędzie może współpracować z dyszami o różnym wymiarze. Malowanie hydrodynamiczne polega na sprężeniu farby i natrysku bez użycia powietrza na malowane powierzchnie, jest tańsze i szybsze niż malowanie wałkiem lub pędzlem. Malowanie dużych powierzchni w jednym kolorze np. mieszkań, garaży, sklepów, konstrukcji stalowych, hal przemysłowych zajmuje 4krotnie mniej czasu niż malowanie sposobem tradycyjnym. Hydrodynamiczne agregaty malarskie służą do malowania praktycznie wszystkich typowych podłoży budowlanych m.in. ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych i przemysłowych.
Rodzaje farb:

Bejce
Grunty
Lakiery wodne
Substancje ochronne
Emalie olejno-ftalowe
Ścienne farby lateksowe i akrylowe
Emalie akrylowe do drewna i metali

Charakterystyka:

Szybkie i wygodne malowanie bez zacieków
Precyzyjne malowanie w poziomie i w pionie
Malowanie farbami olejowymi, lateksowymi, akrylowymi, emulsyjnymi wszystkich powierzchni
Impregnowanie drewna
Nanoszenie powłok antykorozyjnych
Malowanie płotów i elewacji budynków
Agregat osadzony na metalowej ramie z kołami transportowymi

Dane techniczne:

DED7421
Napięcie pracy 230 V / 50Hz
Znamionowa moc pobierana 650W
Ciśnienie robocze max. 220 bar
Wydajność rozpylania max. 1,1 l/min
Długość przewodu eleastycznego
Max. lepkość medium 110s
2 Poziom drgañ zmierzony na rêkojeści 2,4 m/s
Emisja hałasu:
Poziom ciśnienia dźwięku LPA 75 dB (A)
Poziom mocy dźwięku LWA 95 dB (A)
Niepewność pomiaru K 3 dB (A)
Waga 7 kg
Klasa ochrony IP23

W zestawie:

Urządzenie główne - 1 szt.
Pistolet lakierniczy - 1 szt.
Wąż ciśnieniowy - 1 szt.
Dysza - 1 szt.
Rura ssąca ze smokiem - 1 szt.
Kubek + śruba montażowa - 1 szt.
Klucz ampulowy - 1 szt.
Filtr pistoletu - 2 szt.
Podkładka dyszy -1 szt.
Szczoteczka -1 szt.
Pierścienie uszczelniające tłok -5 szt.
Instrukcja obsługi PL
Gwarancja 12 miesiecy

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Typ
 • Lakiernicze
Napięcie
 • 230 V
Producent
 • Dedra

Opinie Dedra DED7421 Słupsk

Ocena ogólna
3,82 na podstawie 7 opinii
 • Wojciech
  3
  Do amatorskiego malowania scian i sufitów farbami lateksowymi nadaje sie jako tako.. Podawane ciśnienie i max dysza 517 to kompletna ściema. Ciśnienie dla tej dyszy to agregat osiągnie jak będzie pompować z 5 sekund przy wyłączonym natrysku i ciśnienie to spadnie bezpowrotnie przy pierwszym siku. Potem agregat pracuje non stop i po odgłosie silnika słychać ze nie jest w stanie utrzymać takiego ciśnienia. Powoduje to słabe rozpylenie materiału i powstawanie krawędzi. Przy farbie jakiej użyłem nie był to problem, gdyż po wyschnięciu krawędzie stały się niewidoczne. Kolejne malowania wykonałem dyszą 413 (nie miałem x15 aby przetestować). W teorii nie powinna dać rady z gęsta farbą, lecz bez problemy pomalowałem ściany Śnieżką Gruntującą Białą bez rozcieńczania. Przy tej dyszy agregat trzymał ciśnienie i silnik nie pracował non stop próbując w nieskończoność dobić do zadanego ciśnienia (jak to miało miejsce przy dyszy 517). Do malowania pomieszczeń o wysokości 2,80 proponuje od razu nabyć przedłużkę 50 cm do pistoletu, wtedy malować można wszystko chodząc po podłodze. Za całkowite przegięcie ze strony producenta uważam przyoszczędzenie na materiałach czyli: - Rdzewiejąca nakrętka spustu pistoletu - Rdzewiejący cybant zaciskowy ssaka Podaje co dostaniemy w zestawie, bo z uzyskaniem tych informacji tez jest problem: - pistolet z dysza 517 i niebieskim filtrem pałeczkowym (sito 60) - dwa białe filtry pałeczkowe (sito 50) - waz 7,5m Wiec mamy niby zestaw do gęstych farb lateksowych.
  • funkcjonalność
  • łatwość używania
  • rdzewiejąca nakrętka spustu pistoletu
  • słaba moc = słabe ciśnienie
  • rdzewiejący cybant zaciskowy ssaka
 • iro1979
  5
  Przed rozpoczęciem pracy polecam obejrzeć filmy na tubie z malowania agregatem. Mi ciężko było przesiąść się z wałka, pierwsze malowanie poszło średnio, pistolet się zapychał, teraz wiem, że z mojej winy - użyłem złego filtra z dużymi oczkami, a teraz to się nie zdarza. Rewelacja do malowania mieszkań w stanie deweloperskim, gdy mało rzeczy trzeba zabezpieczyć (nie ma drzwi, podłóg itd.). Trzeba zachować odległość około conajmniej 30cm od malowanej powierzchni, bo farba się nagromadzi i powierzchnia nie będzie gładka. Chwila pracy z urządzeniem wystarczy aby się wczuć i malować dobrze. Za tę cenę polecam. Urządzenie małe więc nie trzeba się nadźwigać.
  • cena
  • funkcjonalność
 • łukasz
  3
  Witam agregat pożyczyłem od znajomego co do opinii że badziew to bzdura do malowania mieszkania w sam raz kolega na tym pracuje cały czas i nie narzeka. Mieszkanie 60 m pomalowane w 2 dni(czekałem do dokładnego wyschnięcia warstw) .Malowanie farbą gruntującą plus farba żadnych problemów nie miałem.Jedyny minus jak dla mnie to czyszczenie całego urządzenia ale i tak się opłaca. Na pewno nie jest to urządzenie dla profesjonalistów oni używają agregatów od 5000 tyś. w górę. Do pomalowania od czasu do czasu jest wart swojej ceny. Do narzekających że dysza się zapycha kupcie za 10000tyś też was to czeka. Większość problemów macie bo nie czyścicie maszyn ani narzędzi po skończonej pracy, pewnie zestaw naprawczy kosztuje ponad stówę ale fajny komplet zrobisz za 1500 złoty z dodatkami a w tej cenie nie da się kupić czegoś lepszego dla amatora pozdrawiam. Ps. szkoda że większość opinii piszą ludzie którzy nawet do instrukcji nie zaglądają. Nie oczekujcie za te pieniądze wydajności agregatu za 500tyś bądźmy realistami.
  • łatwość używania
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Pomalowałem ok. 1000 m . Jedyny problem na początku to dysza trzeba zmienić na nr 519 przy malowaniu farbami emulsyjnymi. Jestem zadowolony ze sprzętu za tą cenę.
  • funkcjonalność
  • łatwość używania
 • Mi...
  5
  dobre i łatwo w obsłudze urządzenie. Cena początkowo może wydawać się wysoka, jednak szybko się zwraca, spora oszczędność czasu i farby.