Logotyp
1 na podstawie 6 opinii

324330144

Lista placówek w Twojej okolicy

Brak placówek w Twojej okolicy

 • Adrian
  Adrian
  0
  To jest jakiś żart, kłamią o swoich produktach, opisy nie mają nic wspólnego z prawdą. To się nadaje do sądu za wprowadzanie w błąd. Pistolety ASG 0,5J kłamią że mają 200m zasięgu! Kłamią, że ASG to broń na gumowe kule. 0/10 omijać szerokim łukiem.
 • lokar
  lokar
  0
  nie polecam - miernik zakupiony w firmie posiadał inny opis w dniu zakupu niż ten który otrzymałem - odesłałem miernik nierozpakowany z folii fabrycznej na własny koszt z prośbą o zwrot kosztów zakupu i przesyłki . Po 12 dniach przychodzi przelew pomniejszony o 6 zł w stosunku do kosztu -( za uszkodzone opakowanie )bez kosztów przesyłki . W mojej ocenie firma nie zasługuje na zaufanie .
 • pelciu
  pelciu
  1
  ta sama torba na allegro 40 zl bez problemu szybka wysylka a tutaj same problemy i wydluzony czas oczekiwania nieporozumienie
 • M...k
  M...k
  1,5
  Nie dawno w tym sklepie dokonałem zakupu zestaw karaoke za 359,90 osoba dla której zamawiałem, rozmyślił się w ciągu 14 dni od zakupu odesłałem im ten zestaw w oryginalnym przez nich spakowanym dostałem od tej firmy zwrot pieniędzy 340zł 20zł mniej niż zapłaciłem w tytule przelewu napisali że zestaw nosi ślady użytkowania chyba przez listonosza bo chyba w drodze chciał sobie pośpiewać ,i obciążyli mnie kosztami manipulacyjnymi WTF? .Jak zadzwoniłem do tej firmy powiedzieli że mikrofony mają uszkodzenia he he a sami pakowali tą paczkę żałosne nie rozumiem poco w ten sposób oszukiwać ludzi..... ciekawe co powie na to rzecznik praw konsumenta !!! oczywiście też do niego napisałem pozdrawiam
 • m...a
  m...a
  1,5
  Sprzedający nie respektuje przepisów dot. możliwości odstąpienia od umowy i zwrotu towaru w ciągu 10 dni od zakupu. Nieporozumienie.
 • J...n
  J...n
  1,5
  Sklep odmówił zwrotu pieniędzy (600 zł) zgodnie z regulaminem. [...]! Trzymać się z daleka!

Brak opisu