Logotyp
1 na podstawie 7 opinii

324330144

Lista placówek w Twojej okolicy

Brak placówek w Twojej okolicy

 • Andrzej 1
  Andrzej 1
  1
  Jakieś nieporozumienie !!!. Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. W w/w sklepie zakupiliśmy lornetkę dla córki. Po dostarczeniu okazało się, że produkt nie spełnia oczekiwaniom opisanym w opisie produkty. Telefonicznie przekazaliśmy uwagi sprzedawcy z uwagą, że produkt zostanie zwrócony, a pieniądze żeby przelał na konto. Sprzedawca próbował "wcisnąć" nam inny produkt - wykazywał niechętny stosunek do ewentualnego zwrotu towaru. Proponowany, zamienny produkt porównaliśmy cenowo na internecie w ofercie innych sklepów, gdzie okazało się, że jest on tam wiele tańszy. Dwa dni od dostawy odesłaliśmy produkt z żądaniem zwrotu pieniędzy. W dniu wczorajszym towar został nam zwrócony z załączonym pismem, że brakuje pokrowca oraz są widoczne ślady zarysowanie ( produkt jest idealny - brak zarysowań - soczewki nie uszkodzone ). Nie zgodziliśmy się z przedstawionymi uwagami, pokrowiec był załączony w przesyłce - widocznie został celowo zabrany aby argument odmowy przyjęcia zwrotu był bardziej zasadny. Sprawę przekazaliśmy do Rzecznika Praw Konsumenckich. Podsumowując: nie polecam korzystania z usług sklepu, oraz jak najbardziej zgadzam się z wcześniejszymi opiniami.
 • Adrian
  Adrian
  0
  To jest jakiś żart, kłamią o swoich produktach, opisy nie mają nic wspólnego z prawdą. To się nadaje do sądu za wprowadzanie w błąd. Pistolety ASG 0,5J kłamią że mają 200m zasięgu! Kłamią, że ASG to broń na gumowe kule. 0/10 omijać szerokim łukiem.
 • lokar
  lokar
  0
  nie polecam - miernik zakupiony w firmie posiadał inny opis w dniu zakupu niż ten który otrzymałem - odesłałem miernik nierozpakowany z folii fabrycznej na własny koszt z prośbą o zwrot kosztów zakupu i przesyłki . Po 12 dniach przychodzi przelew pomniejszony o 6 zł w stosunku do kosztu -( za uszkodzone opakowanie )bez kosztów przesyłki . W mojej ocenie firma nie zasługuje na zaufanie .
 • pelciu
  pelciu
  1
  ta sama torba na allegro 40 zl bez problemu szybka wysylka a tutaj same problemy i wydluzony czas oczekiwania nieporozumienie
 • M...k
  M...k
  1,5
  Nie dawno w tym sklepie dokonałem zakupu zestaw karaoke za 359,90 osoba dla której zamawiałem, rozmyślił się w ciągu 14 dni od zakupu odesłałem im ten zestaw w oryginalnym przez nich spakowanym dostałem od tej firmy zwrot pieniędzy 340zł 20zł mniej niż zapłaciłem w tytule przelewu napisali że zestaw nosi ślady użytkowania chyba przez listonosza bo chyba w drodze chciał sobie pośpiewać ,i obciążyli mnie kosztami manipulacyjnymi WTF? .Jak zadzwoniłem do tej firmy powiedzieli że mikrofony mają uszkodzenia he he a sami pakowali tą paczkę żałosne nie rozumiem poco w ten sposób oszukiwać ludzi..... ciekawe co powie na to rzecznik praw konsumenta !!! oczywiście też do niego napisałem pozdrawiam
 • m...a
  m...a
  1,5
  Sprzedający nie respektuje przepisów dot. możliwości odstąpienia od umowy i zwrotu towaru w ciągu 10 dni od zakupu. Nieporozumienie.
 • J...n
  J...n
  1,5
  Sklep odmówił zwrotu pieniędzy (600 zł) zgodnie z regulaminem. [...]! Trzymać się z daleka!

Brak opisu