ebaterie.pl

Logotyp
4 na podstawie 43 opinie

58 350 14 92

Lista placówek w Twojej okolicy

Pruszcz Gdański, Sikorskiego 3 58-350-14-92

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8 - 16
- Niedziela -
 • 1973mariusz
  1973mariusz
  4
  Realizacja zamówienia 5/5 szybko poszło nawet pocztą polską.. Jedyna sugestia to można by jakiegoś maila podesłać , że wysyłka jest realizowana..Ogólnie jest ok.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  0
  13.04.2018 zamówiłem baterie do laptopa od razu za nią płacąc. Jeszcze tego samego dnia otrzymałem informację mailem że realizacja zamówienia nastąpi 17.04.2018 W związku z brakiem jakiegokolwiek kontaktu czy informacji ze strony sprzedawcy i oczywiście braku dostawy 19.04.2018 postanowiłem zadzwonić i zapytać co z realizacją zamówienia. Najpierw jakaś Pani nie mogąc ustalić co z moim zamówieniem obiecała oddzwonić do mnie za chwilę. Wobec braku kontaktu po paru godzinach postanowiłem zadzwonić raz jeszcze i tym razem po dłuższym oczekiwaniu dowiedziałem się że ich dostawca nie ma zamówionej przeze mnie baterii i Pani będzie szukać dla mnie zamiennika SZOK, Pani zapomniała chociażby zapytać czy w ogóle jestem zainteresowany takim rozwiązaniem czy mam czas i chęć czekać znowu i to nie wiadomo jak długo (sądząc po stosunku tej firmy do klienta to pewnie następne pare tygodni) i nic nie wspominając że od tygodnia mają moje pieniądze na swoim koncie Nie usłyszałem nawet przepraszam za zaistniałą sytuację. Pani niczym nie wzruszona, obsługa klienta DNO Poprosiłem o zwrot pieniędzy zobaczymy ile im się z tym zejdzie Szczerze odradzam
 • Krzychu R
  Krzychu R
  5
  Wszystko w porządku, szybka i sprawna obsługa. Sprzedawca skontaktował sie ze mną gdy miałem problemy z zamówieniem.
 • Agnieszka
  Agnieszka
  4
  Sprawna obsługa. Na razie produkt ok.
 • MK Użytkownik Ceneo
  MK Użytkownik Ceneo
  2
  Dostarczona bateria do laptopa okazała się niesprawna. Po odesłaniu na własny koszt (sklep nie płaci za odesłanie wadliwego towaru, to razem dwie opłaty za przesyłkę) przez 2 tygodnie nie było żadnego kontaktu. Po wysłaniu monitu, przyszła informacja, że została wystawiona faktura korygująca. Żadnej informacji od sprzedawcy na temat produktu. Po następnym monicie informacja, ze produkt wg nich był sprawny, ale nie wiedzą czemu nie działa. Mamy odesłać podpisaną korektę i zwrócą pieniądze za towar na konto. Kosztu przesyłek (ok. 20% wartości towaru) nie zwracają. Zdecydowanie nie polecam
 • Czamilo
  Czamilo
  5
  Jak na razie bateria do lapka jest ok, mało czasu minęło od jej zakupu by stwierdzić cokolwiek, więc na dzień dzisiejszy polecam.
 • Paweł
  Paweł
  2
  Zamówiłem baterię do laptopa i otrzymałem potwierdzenie mailem. Przez 5 kolejnych dni żadnej informacji. Dopiero po moim telefonie dowiedziałem się, że towaru nie ma w sklepie i chyba dzisiaj będzie przyjęta. Czas realizacji w takim wypadku wyniesie w najlepszym razie ok. 8 dni. Jak dotychczas zero kontaktu ze strony sklepu. Teraz czekam na dalszą realizację. Z pewnością podzielę się wrażeniami.
 • Ania
  Ania
  5
  Wszystko poszło sprawnie i szybko. Dobry kontakt ze sprzedawcą. Gdy stwierdziłam, że jeden z zakupionych przedmiotów jednak nie jest mi potrzebny i go zwróciłam (w ciągu 14 dni od otrzymania), bardzo szybko i bezproblemowo dostałam zwrot gotówki. Zdecydowanie polecam.
 • Piotr
  Piotr
  5
  Sprawnie i szybko.
 • maki65
  maki65
  5
  Dobry kontakt telefoniczny. Szybka wysyłka. Towar dobrze zapakowany.
 • Marek
  Marek
  5
  Szybka wysyłka. Przedmiot zgodny z opisem. POLECAM !!!
 • Paweł
  Paweł
  5
  Wszystko OK !
 • Maciej
  Maciej
  5
  Super. Polecam
 • Magda
  Magda
  5
  Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam sklep w 100%.
 • Jarosław
  Jarosław
  5
  Szybko i profesjonalnie
 • wojti
  wojti
  0
  Czekam 7 dzień na baterię do kamery gdzie przy zamówieniu składanym 7 dni temu Pan składający zamówienie zapewnił mnie,że po 3 dniach bateria przyjdzie pod wskazany adres.Przy pierwszej rozmowie poinformowałem Pana przyjmującego zamówienie ,że za 10 dni jadę na urlop i przed chwilą dzwoniłem do niego przekazałem o co chodzi wyłączył się telefon .Ludzie nie zamawiajcie nic u niego bo to dentka, jest [...] i na taką opinię zasługuje,[...] zawsze będzie mataczył
 • N...t
  N...t
  5
  Polecam sklep. Realizacja w przeciągu jednego dnia po wpłacie. Sklep godny polecenia.
 • S...k
  S...k
  5
  Szybka realizacja. Zamawiałem baterię we wtorek , w czwartek dostarczona - pocztą . Super. Dobry kontakt telefoniczny. Ogólnie Polecam.
 • B...k
  B...k
  1
  Dnia 16 stycznia dokonałem w sklepie zamówienia baterii do mojego komputera. Od 14 stycznia do 21 stycznia 2014 roku sklep oprócz potwierdzenia złożonego zamówienia nie przysłał żadnej wiadomości o czymkolwiek co dotyczyłoby mojego zamówienia. Po tygodniu otrzymuję wiadomość o tym, że właśnie dziś paczka została wysłana, choć nie ma na to żadnego dowodu, żadnego linku gdzie mógłbym ją śledzić. W takim tempie może przyjdzie do Bożego Narodzenia. Nie polecam takich sklepów, które nie dbają o jakąkolwiek komunikację z klientem i ślamazarnie podążają naprzód.
 • f...s
  f...s
  5
  Imponująca szybkość reakcji na zamówienie. Jestem zadowolony bardzo z TAKIEJ OBSŁUGI.Oby tak dalej to liczba opinii podobnych do mojej "przyćmi" opinie ewentualnych malkontentów. GORĄCO POLECAM dokonywanie zakupów w tej firmie. Z życia wiem iż czasami niedoprecyzowanie potrzeby klienta jest przerzucane na barki usługodawcy. A potknięcia swoją drogą są nieobce żadnej firmie. Czasem dobrze jest wziąć je "na klatę" z mocnym postanowieniem poprawy. Marketingowo taka postawa działa zdecydowanie lepiej niż wdawanie się w polemikę. Są ludzie i ludziska , wszystkim się nie dogodzi.

Brak opisu