Electro Garden

Logotyp
1 na podstawie 5 opinii

422997491

Lista placówek w Twojej okolicy

Brak placówek w Twojej okolicy

 • Kamil
  Kamil
  1
  Unikać jak zarazy. Wysyłają niesprawny sprzęt, opisy na stronie to kłamstwo. Odbierają 1/10 telefonów. Przez 2 tygodnie sprzęt leży i "czeka na diagnozę" mimo, że w 14 dni ma być zrobiony. Komputer wysłałem na gwarancję z zasilaczem, wrócił z ułamanym bolcem. Partacze i oszuści, z daleka.
 • dudkoo
  dudkoo
  1
  Zakupiony sprzęt poleasingowy wysłano szybko. Po około 2 miesiącach laptop wyraźnie zaczął buczeć i wentylator w środku wył i kręcił się na maksimum obrotów. Po 2.5 miesiącu laptop przestał się uruchamiać. nie można było przywrócić go do działania. Odesłano go do serwisu około. 20 lipca. Warunki Gwarancji sprzedawcy, są napisane dosyć zawiło - okazuje się, że jeśli sprzęt popsuje się w pierwszym miesiącu od zakupu - to obowiązuje Door-to-Door, ale jeśli później, to sprzęt należy wysłać na własną rękę. Serwis na naprawę zgodnie z regulaminem ma 2 tygodnie. U mnie mija już 6 tygodni, gdzie od 5 tygodni jest status "Oczekiwanie na Podzespoły". ElectroGarden Serwis sporadycznie odbiera telefony. Nie odpisują na maile - przy rozmowie telefonicznej usłyszałem, że wszystko mogę śledzić sobie sam na stronie (czyli od 5 tygodni mogę oglądać jeden status jak to dzielnie serwis czeka na części). Staram się regularnie dzwonić do serwisu i pytac o sprawę, pracownicy nie poczuwają się do żadnej odpowiedzialności. Zasłaniając się tajemnicą firmy, nie chcą nawet powiedzieć w jaki sposób i kiedy zamówili podzespoły - czy płyną statkiem, czy może wcale ich nie zamówiono? Jednym słowem od prawie 1.5 miesiąca mój laptop za 3300PLN jest przetrzymywany w ElectroGarden. Nikt nie poczuwa się do jakichkolwiek działań - problem jest przerzucany na Klienta (niech ten sobie czeka i się martwi). Sam z siebie ElectroGarden nie poinformuje że naprawa może się wydłużyć, unika tego typu zabiegów, unikanie odpowiedzialności, wymyślanie wymówek, terminów na poczekaniu - jak już uda się dodzwonić (brak konkretów). Głównie chodzi o to by sprzedać, a później to już klienci tracą, więc tym się nie przejmują. Ps. Za chwilę wybije 2 miesiące na naprawę sprzętu. W przypadku gdy taki laptop jest narzędziem pracy - takie podejście do sprawy kończy się wysokimi kosztami dla Klienta. To jedno zamówienie z ElectroGarden jakich dokonywałem z ostatnich 5 lat okazuje się najgorsze, dotychczas nie widziałem takiego braku poszanowania dla swoich klientów.
 • beata blizinska
  beata blizinska
  1
  Wpłaciłam pieniądze, które odzyskałam po dłuższym czasie, musiałam w tym celu otworzyć "spór" na allegro i się wykłócić o zwrot.
 • Piotr
  Piotr
  1
  Sklep sprzedaje sprzęt z nieautoryzowanych źródeł, stąd niestety nie jest objęty gwarancją producenta. W przypadku awarii sklep odmówił gwarancji, bo stwierdził usterkę mechaniczną matrycy, mimo iż komputer nie nosił żadnych śladów uderzenia. Odradzam zakupy, bo niestety praktycznie jest to sprzęt bez gwarancji. Sklep odrzuca reklamację bez żadnego uzasadnienia.
 • K...l
  K...l
  1
  Utrudniony kontakt ze sprzedawcą. Rzadko odbierają telefon, długo odpisują na maila. Po 3 dniach od zakupu dowiedziałem się, że nie ma dla mnie sprzętu, czekam już ósmy dzień na zwrot pieniędzy i jeszcze ich nie otrzymałem. Sprzedawca kompletnie nie poczuwa się do odpowiedzialności.

Brak opisu