Logotyp
1,5 na podstawie 280 opinii

800702025

Lista placówek w Twojej okolicy

Brak placówek w Twojej okolicy

  • Dariusz
    Dariusz
    0,5
    To pierwszy producent gdzie kupiłem towar pierwszy i ostatni raz. Odkurzacz za 2400 zł podziałał 2 lata i 3 miesiące. Mam sporo sprzętów innych firm konkurencyjnych i urządzenia działają po 5-7 lat mimo opinii, że produkty są postarzane. Tutaj jest to prawda. Odkurzacz opakowany w marketing a jakość wykonania (odlewy plastikowe) na poziomie sprzętów z chińskich portali aukcyjnych. Na infolinii producenta powiedzieli, że znają przyczynę i trzeba wymienić cały silnik. W odkurzaczu to przecież główny element. Oczywiście odpłatnie. To, że zaraz się popsuło po gwarancji nie ma znaczenia. Musiałem szukać zewnętrznych serwisów, które to naprawią. A umieją. Tylko co z tego, że pani na infolinii mówi, że ten problem jest znany. To pytam się, skoro jest znany to może jakąś akcję serwisową trzeba zrobić skoro buble wypuszczają. Skoro mają dużo tych samych usterek. Nie polecam. Ten odkurzacz gdyby nie nazwa v12 mógłby kosztować i 300 zł a nie 2400. Dawno nie miałem sprzętu co by się popsuł. A dbany, czyszczony itp. Zdecydowanie nie polecam. A problem który wystąpi to tylko kwestia czasu i ilości użycia. Nie wiem co więcej napisać, ale jestem strasznie poirytowany.
  • Użytkownik Ceneo
    Użytkownik Ceneo
    1
    Nie polecam zakupów od Dyson Polska. Jestem zawiedziony i rozczarowany, ponieważ po dokonaniu płatności klient pozostaje w zasadzie bez pomocy. Paczka wysłana po kilku dniach, po czym została zagubiona przez przewoźnika - DHL. Jakikolwiek kontakt z firmą Dyson czy z przewoźnikiem możliwy poprzez rozmowy z Botem AI - żadnego telefonu do konsultanta, adresy email niedostępne na stronach internetowych. Dopiero po kilku dniach nawiązano ze mną kontakt emailowy. Wszystko trwało bardzo długo - czas oczekiwania na odpowiedź, zarówno ze strony Dyson jak i DHL to 2-3 dni robocze. DHL stwierdziło, że Dyson nie wydał przesyłki do doręczenia, jednak po interwencji ze strony Dyson okazało się, że przesyłka była w centrum sortowania u przewoźnika - po tej interwencji przesyłka została zwrócona do Nadawcy. Zamówienie z 10 maja, 2 czerwca dostałem informację, że w ciągu 14 dni roboczych otrzymam zwrot gotówki - oczywiście wiadomość dostałem dopiero po tym, jak wysłałem email z zapytaniem. Przedstawiciele DYSON nawet mnie nie zapytali, czy życzę sobie zwrot gotówki, czy chcę wysyłkę zamówionego towaru - i tym jestem zawiedziony, ponieważ teraz, jeśli nawet zdecyduję się na ponowne zamówienia towaru w którejś z sieci elektromarketów (ze strony Dyson na pewno już się nie zdecyduję) musiałbym za odkuracz z akcesoriami zapłacić znacznie więcej. Zero szacunku dla klienta, ogromny zawód i rozczarowanie. Boję się pomyśleć, jak wyglądałaby ewentualna obsługa gwarancyjna. Nie polecam. Celowo wspomniałem również o DHL i mam nadzieję, że firma Dyson nie odije piłeczki, ponieważ sprzedawca ma obowiązek dostarczyć zamówienie i do momentu odebrania go przez klienta, to sprzedawca ponosi odpowiedzialność za dostarczenie towaru. Więc nawet jeśli przewoźnik uszkodzi / zgubi przesyłkę, to na sprzedawcy ciąży obowiązek wywiązania się z umowy (informacja znaleziona na oficjalnej stronie UOKiK)
  • brzozunek
    brzozunek
    0,5
    Fatalna obsługa klienta. Mija 1,5 tygodnia zekam na swoją (drugą!) suszarko lokówkę Co-anda2x. Zamówiłam produkt, firma kurierka poinformowała mnie o możliwości przekierowania paczki, co uczyniłam na wszelki wypadek, gdybym musiała wyjść z domu i kurier by mnie nie zastał. W Żabce produktu nie przyjęli, więc kurier odhaczył w systemie "odmowa przyjęcia", ja nie dostałam żadnego info, dopiero jak sama zadzwoniłam dowiedzieć się o stanie przesyłki to otrzymałam info, że odmówiłam (tak, że ja odmówiłam) przyjęcia. Dzwoniliśmy na infolinię, na infolini powiedziano mi, że w takim przypadku oni sobie wszystko zapisują, dostanę informację, kiedy paczka do nich dotrze a następnie wyślą mi produkt ponownie. Na wszelki wypadek po kilku dniach znowu zadzwoniłam na infolinię - otrzymałam info, że takiej opcji nie ma i mogę jedynie śledzić na stronie czy produkt jest już dostępny - bo jak się okazało kupiłam ostatnią sztukę suszarki w danym kolorze. Do tego powiedziano mi, że nie ma już takiej samej oferty na stronie, choć była tylko w innym kolorze, co też mnie zdziwiło, że konsultant odpowiedział mi tak bez zająknięcia. Zamówiłam drugą suszarko lokówkę i już zaczynam się martwić, że będzie powtórka z rozrywki, a jak mówia komentarze poniżej - będę chyba długo czekać na zwrot. Niestety lokówka jest na prezent, a osobie obdarowywanej bardzo zależy na zakupie tej koniketnej lokówki z dodatkową końcówką, a takiej oferty rzeczywiście nigdzie indziej nie ma. Osobiście sama nie skorzystam już z zakupu poprzez ten sklep, tak jak niżej mówią komentarze - lepszej obsługi doświadczyłam zamawiając rzeczy za kilka zł z temu.
  • Marta
    Marta
    0,5
    Kupiłam suszarkę bezpośrednio na stronie Dyson, licząc na standard obsługi adekwatny do ceny i wizerunku marki premium. Niestety – to jedno z najbardziej rozczarowujących doświadczeń zakupowych, jakie miałam. Na stronie widniała informacja o dostawie w ciągu 2 dni roboczych. Zamówienie złożyłam 9 kwietnia, produkt był dostępny w regularnej cenie (ok. 1800 zł), bez żadnej promocji – więc tym bardziej oczekiwałam rzetelnej realizacji. Suszarka nie dotarła ani w deklarowanym czasie, ani później. Ostatecznie czekałam aż 10 dni. W międzyczasie kilkukrotnie kontaktowałam się z obsługą klienta. Za każdym razem bez konkretów – nikt nie był w stanie wyjaśnić, dlaczego zamówienie nie zostało wysłane, mimo że produkt nadal był dostępny w sprzedaży. Brak informacji, brak odpowiedzialności, brak rozwiązania. W efekcie 18 kwietnia anulowałam zamówienie i poprosiłam o zwrot środków. Dziś jest 24 kwietnia – pieniędzy nadal nie otrzymałam. Podsumowując: jestem bez produktu i bez pieniędzy. Przy marce, która kreuje się na ekskluzywną i sprzedaje produkty znacznie droższe niż konkurencja, taki poziom obsługi jest absolutnie nieakceptowalny. Firma nie radzi sobie nawet z podstawą, jaką jest realizacja zamówienia i komunikacja z klientem. Szczerze mówiąc, trudno mi sobie wyobrazić, jak wyglądałaby obsługa w przypadku realnego problemu z produktem, skoro już na etapie zakupu wszystko zawodzi. Zdecydowanie odradzam zakup bezpośrednio przez stronę producenta.
  • COFFESERWIS
    COFFESERWIS
    0,5
    Żenada przez wielkie Ż!!!! Kupiony odkurzacz półtora tygodnia temu nadal nie został wysłany. Pierwszy kontakt przepraszamy przez błąd w systemie nie został wysłany już robię zgłoszeni, natychmiast zostanie wysłany. Mijają kolejne 3 dni przesyłki nie ma, dzwonię więc ponownie i słyszę nie został wysłany ale nie wiem dlaczego 🙈🙈🙈 Zgłoszenie otwarte proszę czekać serioooo!!!! Na pytanie jak długo mam czekać za wyjaśnieniem gdzie jest mój odkurzacz usłyszałem do 14dni! Moim zdaniem sprzedają odkurzacze których nie mają w Polsce lub w ogóle na stanie, oczywiście za pobraniem nie kupicie trzeba z góry zapłacić a później mamy cię w d….
  • Kasia
    Kasia
    0,5
    Naciągają a jakikolwiek kontakt najpierw przez bota, potem przez hindusów tłumaczonych przez internet. Nie potrafią nic zrobić to jedyna odpowiedź. Przy takich kosztach produktów wypadałoby jednak mieć wyższy poziom usług. Nic nie działa.
  • Марьяна
    Марьяна
    1
    Niestety mam bardzo negatywne doświadczenie z zakupem w sklepie Dyson. Złożyłam zamówienie na stronie Dyson (ID zamówienia: #910801047536) między innymi dlatego, że przy zakupie był oferowany prezent – dodatkowa końcówka oraz termoochronny lotion do włosów. To właśnie ta promocja była powodem, dla którego zdecydowałam się kupić produkt bezpośrednio na stronie Dyson, mimo że w innych sklepach był on dostępny taniej. Po otrzymaniu przesyłki okazało się, że żadnego prezentu w paczce nie ma. Skontaktowałam się więc z infolinią i w rozmowie telefonicznej zostałam poinformowana, że prezenty zostaną dosłane w osobnej przesyłce w ciągu 1–2 tygodni. Teraz otrzymałam odpowiedź mailową, że do mojego zamówienia rzekomo nie był przypisany żaden prezent. Jest to sprzeczne z informacją, którą wcześniej otrzymałam od konsultanta. Czuję się wprowadzona w błąd. Wygląda to tak, jakby klienci byli zachęcani promocją, która później nie jest realizowana. Jestem bardzo rozczarowana obsługą klienta i sposobem rozwiązania tej sprawy.
  • Małgo
    Małgo
    1
    Właściwie nawet 1 punkt to za dużo. Nie otrzymałam pieniędzy za zwrot towaru. Kontakt na WhatsApp z botami , które wciąż wypytują w kółko o to samo, mimo podanych informacji. Kontakt z ,,człowiekiem" żaden, ten sprawę przesunął na wyższe szczeble. Kontakt telefoniczny, pan jakby zaspany, stwierdził, że przekażę wyżej sprawę, bo rzeczyjuż powinnam dostać pieniądze. Sklepy SHEIN i TEMU są lata świetlne przed DYSONEM, a miałam firmę za solidną markę. Nie polecam
  • trox
    trox
    0,5
    Odkurzacz V15 Detect Submarine za prawie 4000 zł, a jakość i obsługa jak na bazarze. Zepsuta podstawowa szczotka, a firma wysyła zamiennik, który nawet nie pasuje do tego modelu. Nie mieli szczotki do mojego modelu i wysłali od innego licząc, że się nie zorientuje? Kontakt z infolinią to dno dna - bezczelna, arogancka pracownica, zero chęci pomocy, kompletne olewanie klienta. Oni tam nic nie mogą. Równie dobrze mogłyby tam pracować małpy. Dyson kompletnie nie szanuje klientów ani ich pieniędzy. Drogi sprzęt, tandetna obsługa i absolutny brak odpowiedzialności. Stanowczo odradzam. Omijać szerokim łukiem.
  • czarnula w
    czarnula w
    1
    Odkurzacz Gen5 porysował się już po pierwszym użyciu - wykonanie bardzo słabej jakości. Kontakt z firmą? Żaden. Bezproblemowy proces ZLOŻENIA reklamacji zyskało tę jedną gwiazdkę, ponieważ konsultanci są bardzo pomocni podczas jej składania. Cała reszta? DRAMAT. Zero kontaktu, zero odpowiedzi, zero jakiejkolwiek informacji. Złożona reklamacja w listopadzie. Mamy połowę stycznia i co? G... ;) nie zostało nic zrobione oprócz wysyłania zwrotnie automatycznych odpowiedzi "mamy dużo zgłoszeń, czas odpowiedzi może się wydłużyć". Czy obowiązuje ich 14 dni na rozpatrzenie reklamacji? Oczywiście. Czy robią sobie coś z tego? W żaden sposób!! Na infolinii nie dowiesz się niczego oprócz "przyjęliśmy zgłoszenie proszę czekać" ile? Tyle ile trzeba, czas bliżej nieokreślony. P O R A Ż K A
  • Michał
    Michał
    0,5
    Uważajcie! Ponad miesiąc temu złożyłem zamówienie, które anulowałem tego samego dnia, przynajmniej próbowałem. Brak kontaktu z firmą. Odpisują jakieś boty, które działają tragicznie. Do dzisiaj nie otrzymałem pieniędzy za zwrot. Chyba zostałem okradziony. Nigdy więcej Dysona!!!!
  • Marcin
    Marcin
    0,5
    Tragiczna obsługa klienta. Kupiłem pod koniec grudnia 2025 dyson V12 Piston Animal. Co chwilę się zatyka mimo konserwacji i czyszczenia całego urządzenia. Od miesiąca piszę maila z filmami i zdjęciami. Zero reakcji. Odpisują aby zmienić format filmu (co jest dla mnie żenadą w XXI wieku). Nie mogę się doprosić nowego urządzenie. W punkcie sprzedaży nie przyjmują urządzeń na reklamacje. Nie polecam kupowanie odkurzaczy dyson. Miałem poprzednią wersję kupioną w 2021 roku i było w miarę ok. Szczerze mówiąc to nie wiem co mam teraz robić z tym bublem.
  • Włodzimierz
    Włodzimierz
    1
    Brak kontaktu z firmą. Zakupiłem i testowałem odkurzacz V10 ale zdecydowałem jednak że kupię mocniejszy V15 tylko nastąpił problem z komunikacją. Zgłaszałem przez WhatsApp wysyłając formularz od odstąpienia od umowy ale brak reakcji ze strony Dyson.
  • Małgo
    Małgo
    1
    Fatalna obsługa. Żadnego kontaktu z klientem Chińskie sklepy prezentują wysoki poziom jakości w porównaniu z firmą.Dyson Teraz obawiam sie o zwrot kosztów
  • GRZEGORZ
    GRZEGORZ
    0,5
    Zakupiony odkurzacz Dyson v12 w grudniu nie dotarł pomimo opóźnienia w wysyłce gdzie zostałem poinformowany Otrzymałem informację droga mailową iż produkt został do mnie wysłany po czym transakcja z niewiadomych przyczyn została anulowana Nastąpił zwrot środków bez podania przyczyny.Po kontakcie z infolinią zostałem poinformowany iż mogę zakupić odkurzacz ponownie u nich w sklepie tylko że w nowej promocyjnej cenie o 400zl drożej To jest wielka porażka tak poważna firma pozwala na takie rzeczy
  • Pawel
    Pawel
    0,5
    Uwaga na tę firmę. To przykład skrajnie nieodpowiedzialnego podejścia do klientów i ich danych osobowych. Firma masowo pozyskuje dane, nie dając żadnej jasnej informacji, co się z nimi dalej dzieje ani w jaki sposób są przetwarzane. Obietnice składane na stronie internetowej — w szczególności dotyczące rabatów za zapisanie się do newslettera - okazują się pustymi hasłami bez pokrycia. Kontakt z tzw. "agentami" to strata czasu: rozmowy są bezrefleksyjne, schematyczne i sprawiają wrażenie dialogu z automatami, a nie z kompetentnymi ludźmi zdolnymi do rozwiązania problemu. Całość budzi poważne wątpliwości co do rzetelności, transparentności i uczciwości tej firmy. Zdecydowanie odradzam.
  • Dorota
    Dorota
    1,5
    Zamówiłam po roku użytkowania dodatkowy filtr i końcówkę łamaną - zapłaciłam 400 zł- oddali mi 200 zł. Dziesiątki wykonanych telefonów i mejli z dowodem zakupu, transakcji i nic. Sprawa kończy się tylko na rozmowie , że przekażą to dalej. Nie do wiary, że taka znana firma pozwala dopuścić do takich nieodosobnionych sytuacji. Po tylu negatywnych opiniach , boję się co będzie jak mi padnie bateria.
  • Rysiek
    Rysiek
    1
    Odradzam zakup odkurzaczy DYSON. Model V12 - cena 2999 PLN (promocja!!!). Po 3 latach sprzęt nadaje się do wywalenia. Padła elektronika sterująca. Sprytnie pomyślane: elektronika zintegrowana z silnikiem, więc koszt wymiany to połowa ceny nowego urządzenia. Oczywiście DYSON umywa ręce: gwarancja się skończyła, więc totalna olewka. Lepiej kupić chińczyka za 400 PLN, jak padnie po tym samym czasie co DYSON (lub pochodzi dłużej) to kupisz następnego. Pieniędzy szkoda nie będzie. Za cenę produktów DYSON-a można byłoby oczekiwać jakości na lata, a tak otrzymujesz fajny sprzęt o ograniczonej czasowo możliwości użytkowania, max 3 lata. KASZANA!!!
  • Piotr
    Piotr
    0,5
    Moje doświadczenia z obsługą zamówień w Dyson to niestety kompletna porażka. Realizacja trwała dużo dłużej, niż obiecywano, a kontakt z obsługą klienta był praktycznie bezwartościowy — odpowiedzi spóźnione, zdawkowe i zupełnie niepomocne. Sprawa była przeciągana bez żadnych konkretów, a ja miałem wrażenie, że nikt realnie nie zajmuje się problemem. Jak na markę, która kreuje się na premium, poziom obsługi jest zaskakująco niski i zdecydowanie nieadekwatny do ceny produktów
  • Bartosz
    Bartosz
    0,5
    UNIKAĆ, OSZUŚCI! Zamówiliśmy mopa elektrycznego Dyson Wash G1 z oficjalnej strony i nigdy nie otrzymaliśmy przesyłki. Minął już ponad miesiąc, ***** pieniędzy wyrzucona w błoto. Brak możliwości kontaktu z osobą sprawczą. Infolinia służy jest zupełnie bezużyteczna - w zasadzie nic nie mogą zrobić oprócz sprawdzenia statusu i "przekazania informacji dalej do administracji", z którą nie można się bezpośrednio skontaktować. Nigdy nie otrzymaliśmy jakiegokolwiek pisemnego potwierdzenia, że sprawa została zgłoszona lub ktoś się nią zajmuje. Mimo licznych telefonów, nic nie idzie do przodu. Słowem oszustwo albo kradzież.. Jeśli nie chcesz stracić mnóstwa pieniędzy, omijaj dyson.pl a pewnie ich produkty również, skoro tak wygląda obsługa posprzedażowa.

Brak opisu