AUDIOPIONEER

Logotyp
4 na podstawie 6 opinii

222568797

Lista placówek w Twojej okolicy

Brak placówek w Twojej okolicy

 • Seweryn
  Seweryn
  5
  Wszystko super. Zamówienie złożyłem w niedzielę, tego samego dnia na wieczór już dostałem informację, że zamówienie jest gotowe do wysłania, a we wtorek już było. Paczka dotarła w stanie idealnym więc sklep wywiązał się ze swojej części w 100%. Gorąco polecam!!
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  5
  Kolejny zakup, znowu szybka przesyłka, miła obsługa , pełen profesjonalizm. Polecam.
 • Radosław
  Radosław
  0
  To nie sklep! To jest pośrednik który nie ma towaru! Przed zakupem najpierw Pani Aleksandra potwierdziła że 2 z 3 zamówionych rzeczy mają na stanie, zrezygnowałem więc z tej trzeciej rzeczy aby zamówienie mogło wyjść jak najprędzej. Zadzwoniłem i tym razem Pan Damian zapewnił że zamówienie wyjdzie jutro. Po 3 dniach kiedy przesyłka nie dotarła skontaktowałem się ze sklepem i... oczywiście nie wysłali towaru bo nie mają. Dzięki temu że rozmawiałem z dwiema osobami i każda miała inną "bajkę" udowodnili że mówili nieprawdę a towaru tak naprawdę nie posiadają. Jeśli lubisz być oszu.kiwany kupuj w tym sklepie.
 • Patryk
  Patryk
  5
  Transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Kontakt i pomoc ze strony sklepu przy doborze sprzętu również na wysokim poziomie. Polecam.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  5
  Super! Ekspresowa wysyłka, w czwartek popołudniu zamówiłam radyjko a w sobote odebrałam je z paczkomatu. Radio było najtańsze właśnie w tym sklepie. Zero problemów.
 • Krzysztof K
  Krzysztof K
  5
  Wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo. Polecam.

Brak opisu