Logotyp
2,5 na podstawie 4 opinie

0049211168478274

Lista placówek w Twojej okolicy

Brak placówek w Twojej okolicy

 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  1
  zamówienie: 01141521420257 czekaliśmy na towar tydzień, po tygodniu (!) informacja że towaru nie ma. zamówienie na 14 produktów. okazało się, że zamówienie nie zostało zrealizowane bo brakowało jednego produktu (!). telefonicznie nie można było się dowiedzieć jakiego, na maila nikt nie odpisał. poziom obsługi - porażka.
 • Lena
  Lena
  0
  Nie polecam . W dniu 31.08.2019 złożyłam zamówienie na podkład za 200 zł. Była to najdroższa oferta na rynku (inne nawet o 1/4 ceny niższe), ale zdecydowałam się z uwagi na oferowaną szybką realizację zamówienia 1-2 dni oraz myślałam, że tak znana firma powinna dawać gwarancję wysokiej jakości obsługi. Ponieważ nie otrzymałam przesyłki po 3 dniach skontaktowałam się z firmą Douglas z zapytaniem kiedy otrzymam przesyłkę, bo bardzo zależy mi na czasie. Otrzymałam odpowiedź, że jest zmiana platformy i realizacja zamówień nastąpi dopiero po 9.09.2019, o czym nie zostałam poinformowana przy składaniu zamówienia. W związku z tym anulowałam 3.09.2019 zamówienie i do dziś tj. 19.09.2019 nie otrzymałam zwrotu pieniędzy (choć zwrot miał nastąpić do 14 dni). Jestem rozczarowana. Nigdy już nic u nich nie zamówię i wszystkim znajomym odradzę z korzystania z usług tej firmy.
 • Joa
  Joa
  5
  Zakupy w Douglasie są jak zaraza. Kupisz raz, a myślisz już o kolejnych... co tu dużo mówić, oczekuję na miętowe pudełka i bardzo lubię całą celebrę opakowania i zabezpieczenia przesyłek. Także każdy produkt przychodzi w nienagannym stanie. Często poluję na promocje i wtedy dokupuję kolejne uprzyjemniacze. Sklep rozpieszcza swoje klientki dodatkowymi próbkami, bonem do zakupów w sklepie stacjonarnym, a z okazji urodzin jeszcze bonem. Mam tam swoje ulubione marki i przestałam nawet odwiedzać sklep stacjonarny bo większość zakupów robię właśnie wysyłkowo.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  3
  Sklep niestety nie jest w ogóle elastyczny dla klienta, nawet jeśli ten wydaje u niego kilkaset złotych. Prosiłam by jedna z próbek (które oferuje sklep do danych zakupów - 3 sztuki) była próbką konkretnego podkładu, który miałam w planie kupić, niestety ze względu na wysoką cenę nie zdecyduję się na zakup w ciemno i chciałam sprawdzić choć jeden odcień. Tu nastąpiła dziwaczna konwersacja z pracownikami, otóż nie można zażyczyć sobie próbki podkładu. Na zapytanie w jaki sposób mam sprawdzić czy dany odcień jest dobry (podkład, który mnie interesował kosztuje około 200 zł) i czy mogę w związku z tym zamówić pełnowartościowy produkt, otworzyć go i sprawdzić, a potem odesłać - oczywiście nie (co zrozumiałe bo odsyłany produkt musi być zapakowany fabrycznie i nie naruszony). Gdy zapytałam czy wobec tego jak pójdę do stacjonarnej perfumerii czy wydadzą mi próbkę (chciałam przetestować jeden z trzech ewentualnych odcieni, które mogłyby pasować) - uwaga! Uzyskałam odpowiedź, że owszem, mogę, ale nie gwarantują, że ją dostanę bo może akurat nie być. Słowem - do zamówienia internetowego za kilkaset złotych próbki podkładu nie wydadzą "bo nie", sprawdzić podkładu nie ma jak (chyba, że ktoś godzi się na zakup w ciemno podkładu za 200 zł i w razie złego odcienia wyrzucenie pieniędzy w błoto bo otwartych podkładów nie przyjmują, co zrozumiałe zresztą), ewentualnie "mogę sobie podejść do sklepu stacjonarnego", ale tam (słowa pracownika) też nie ma gwarancji, że mi próbkę wydadzą. Słowem podejście PRL-owskie. Poczułam się jak wyłudzaczka choć w tym sklepie do każdego zamówienia dają 3 próbki dla każdego, więc jedna z tych próbek mogłaby być na życzenie klienta, zwłaszcza podkładu, który ciężko dobrać bez wcześniejszego przetestowania na skórze. Sama realizacja zakupionych kosmetyków bez zarzutu dlatego daję ocenę neutralną.

Brak opisu