Logotyp
3,5 na podstawie 3 opinie

Lista placówek w Twojej okolicy

Brak placówek w Twojej okolicy

 • Marcin
  Marcin
  5
  Zamówiłem kask MTB oraz ochraniacze w tym sklepie. Cena bardzo atrakcyjna, taniej niż na allegro i innych polskich sklepach. Wysyłka kurierem DPD z magazynu w Niemczech, czas dostawy w moim przypadku to 3 dni. Udane zakupy. Polecam!
 • Ania
  Ania
  5
  Przesyłka wychodzi z Niemiec, dlatego termin dostawy może być nieco dłuższy (1-2 dni). Zawsze można zaleźć coś w ciekawej cenie. Darmowy zwrot bez problemu UPS-em (dostali w piątek przesyłkę - przysyłają mail potwierdzający, w poniedziałek już pieniążki na koncie), tylko w przelewie powinni pisać napisać od kogo i za co, bo trzeba się domyślać. Generalnie jestem zadowolona z transakcji (cześć rzeczy została, jedna zwrócona bez problemu).
 • Michael
  Michael
  0
  Oszuści! Uważaj na tego firma! Zamówiłem dwa rowery Kona od nich tydzień temu i płaciłem 6000 zł z góry. Trzy razy mi potwierdzili przez telefon że towar będzie na czas... Dzisiaj rano dzwomiłem i poinformowali że jednak tego zamówienie nie zarejestrowany, i że rowery nie dostanie. Pomimo tego że mam od nich potwierdzenie. Czyli teraz mam hotele zamówiony w Niemec koło Elberadwag ale nie mam rowery i nie mam kasy na nowych. Dziękuje wam, Bikester.pl! Nigdy więcej!!!

Brak opisu