AJ Produkty

Logotyp
1,5 na podstawie 8 opinii

22 862 38 76

Lista placówek w Twojej okolicy

Brak placówek w Twojej okolicy

 • Marcin
  Marcin
  0
  Transport fatalny. Nie ma możliwości wniesienia towaru, zostawiają towar pod drzwiami i do widzenia. Nie ma nawet jak sprawdzić czy towar nie ma uszkodzeń. Nigdy więcej nie skorzystam.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  0
  Polecam trzymać się od tego sklepu jak najdalej - szczególnie od "ich promocji". Po wystawieniu oferty, zobligowaniu mnie do podania swoich danych osobowych i przesłaniu faktury na biurko, firma stwierdziła, że to pomyłka i sprzedadzą mi je, ale za dużo wyższą cenę. Pracownicy, z którymi pisałem argumentowali tę sytuację stwierdzeniami jak, cytuję: "usterka, błąd systemu , złośliwość rzeczy martwych", albo "błąd systemowy".
 • danielpmichalski
  danielpmichalski
  5
  Zakupiłem od AJ Produkty biurko z elektrycznym mechanizmem modulacji wysokości. Jestem bardzo zadowolony z jakości owego biurka. Warto dodać, że realizacja zamówienia może wynieść do kilku tygodni, ale - naprawdę warto czekać. Bardzo polecam!
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  5
  Bardzo szeroki wybór produktów, profesjonalna obsługa, krótkie czasy realizacji. Kupuję w AJ Produkty od conajmniej 5 lat i mam same dobre doświadczenia. W przypadku rekalamacji sparwa załatwiana jest priorytetowo.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  0
  Kompletny brak profesjonalizmu.Otzrymałem w całości uszkodzone lub wadliwie fabrycznie meble. Na elemencie szafki brakuje części okleiny;blat dużego stołu bez jakichkolwiek nawierceń montażowych; wypadajacy silnik z nogi; wkręty z folią w małym blacie stołu. Szok!!! Nie poleceam tej firmy.
 • wkaniuk
  wkaniuk
  1
  po prostu dno, od przedwczoraj czekam na ofertę a ponoć nawet maila nie odczytali
 • Adam
  Adam
  0
  Bardzo mila i sympatyczna obsluga. Towar wyslany w ustalonym terminie. Bardzo szybka reakcja na wszelkie pytania. Niestety po rozpakowaniu okazalo sie ze jakosc ich produktow to jakas kpina. Szuflady krzywo przykrecone, nie da sie ich nawet zamknac gdyz jedna zawadza o druga. Nawet logo firmy jest krzywo naklejone i juz odpada. Niestety w tej opinii nie moge dodac zalacznikiw aby pokazac na zdjeciach co wyslali. Wadliwe produkty sie zdarzaja wiec wyslalem reklamacje i tu zaczal sie problem. Te same osoby, ktore wczesniej odpowiadaly na maile w cigu kilku minut nie reaguja od kilkunastu dni. Wyslalem juz 5 maili z reklamacja i zdjeciami wadliwej szafki do wszystkich mozliwych kontaktow podanych na stronie internetowej. Do dzis nikt nawet nie zareagowal. Te same osoby odpowiadaja jednak od razu na pytania dotyczace sprzedazy zadawane z innych adresow mailowych. Maja klienta po prostu w du....
 • jpi
  jpi
  2
  Zamówienie złożone z początkiem listopada, nadal część zamówienia jest w realizacji. Pomimo deklarowanej dostępności towaru 3-5 dni. Obsługa sklepu nie informuje ani o opóźnieniu, ani o jego przyczynach. Generalnie ma się wrażenie, że firma nie traktuje klienta w sposób poważny. Dodatkowo jakość otrzymanego towaru nie jest satysfakcjonująca. Złożenie nie było możliwe przed oczyszczeniem wnętrza profili ze złogów lakieru i innej, niezidentyfikowanej substancji. Generalnie nie polecam.

Brak opisu