Deichmann

Logotyp
2,5 na podstawie 6 opinii

800 200 202

Lista placówek w Twojej okolicy

Brak placówek w Twojej okolicy

 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  1
  Buty kupione stacjonarnie, po roku użytkowania ( a tak naprawdę po 3 miesiącach, bo były to buty zimowe) odkleiła się podeszwa, sklep nie uznał reklamacji, napisał, że naprawa niemożliwa. Oddałam buty do szewca i oczywiście skleił je. Nie polecam, nie uznają 49% reklamacji ( dane z serwisu czyuzna.pl). Cóż z tego, że ceny konkurencyjne, gdy serwis posprzedażowy do bani. Nikomu nie polecam
 • Barbara
  Barbara
  5
  Kupuję online i w sklepach stacjonarnych. Zawsze miła obsługa, ciekawa oferta, ceny mocno konkurencyjne. Nigdy nie miałam problemu z reklamacją. Buty wygodne, ładne fasony.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  2
  samo zamówienie zrealizowane sprawnie, natomiast jakość obuwia fatalna, pomimo ewidentnej wady bubla reklamacja nie została uwzględniona taka teraz jest ogólna strategia kiedyś uznanych marek NIE POLECAM.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  0
  FATALNE!!!! BUTY ZAMOWILAM W SKLEPIE ONLINE DOKLADNIE MOKASYNY. GDY OTOWRZYLAM PRZESYLKE DOZNALAM SZOKU GDYZ JEDEN BUT MIAL BIALE PLAMY Z KLEJU NA 1/4 BUTA A DRUGI NATOMIAST ZADRAPANIA NA 5 CM !!! JAK MOZNA KUPIC JUZ USZKODZONE BUTY ,,, ZENADA I 0 PROFESJONALIZMU!
 • Anetaaaa
  Anetaaaa
  5
  Zamówiłam 2 pary butów w promocji. Szybka wysyłka, buciki cudowne, a ceny mocno konkurencyjne.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  1
  Dotyczy sklepu stacjonarnego... Defekt = na czubku palców materiał wklęsł bezpowrotnie do środka obuwia ! Nie mogę polecić sklepu stacjonarnego Daichmann Jabłonna ze względu na nieuprzejmą obsługę wobec klienta, wmawianie przy zwrocie, że obuwie było noszone - nawet sznurówki zawiązane były jeszcze oryginalnie przez producenta - dodatkowo obuwie ostatnie z wystawy, czyli przymierzane wielokrotnie przez zainteresowanych jeszcze w sklepie - obsługa nie słucha, ignoruje, odchodzi z miejsca olewając sprawę. Efekt - szukanie na ostatnią chwilę obuwia w innej sieci sklepów, uznanie tylko i wyłącznie reklamacji !!! zamiast natychmiastowego zwrotu pieniędzy. Po paru dniach zgłoszony fakt do centrali - sprawa po 2- dniach zakończona zwrotem sumy.

Brak opisu