tesco.pl

Tel. 48122552100

Gazetka promocyjna Tesco wydawana jest zazwyczaj co czwartek. Jednak czasami, ze względu na przypadające święta i wydarzenia, dzień ten może się zmienić. Bardzo często wydawane są dodatkowe gazetki Tesco, ponieważ sklep rozszerza swoje promocje i prowadzi wiele tematycznych akcji, jak np. powrót do szkoły czy okazje na dzień dziecka. To co sprawia, że klienci tak polubili gazetki Tesco, to przede wszystkim ich przejrzysty układ z czytelnie wyeksponowanymi towarami i widoczną ceną za ten produkt.

Tesco należy do wielkopowierzchniowych hipermarketów a w jego asortymencie znajdą się zarówno artykuły spożywcze jak i elektronika, chemia kosmetyczna i przemysłowa. W sklepach sieci Tesco, przywiązywana jest uwaga do właściwego rozlokowania towarów. Każdy towar ma swoją alejkę. Poza standardowymi regałami z produktami, klient znajdzie także wyspy, narożniki i ekspozycje czasowe a w niektórych sklepach Tesco są także strefy relaksu i punkty gastronomiczne. Dzięki wprowadzeniu takich rozwiązaniach, sklep kusi klienta jeszcze bardziej i przyciąga go na dłużej.

Tesco szybko reaguje na potrzeby konsumentów, przygotowując ofertę promocyjną zgodną z aktualnymi potrzebami rynku. Wszystkie nadchodzące okazje i promocje, Tesco właściwie reklamuje. Sieć Tesco w dużej mierze stawia na reklamy w Internecie, w mediach tradycyjnych oraz gazetki promocyjne. To co warto podkreślić, to fakt, że Tesco prowadzi także wiele akcji charytatywnych na rzecz dzieci i zwierząt. Takie akcje polepszają wizerunek Tesco w oczach klientów, którzy obdarzają sklep większym zaufaniem. Do tej pory, wszystkie te podejmowane działania, przynoszą pozytywne efekty. Sieć Tesco należy do jednego z najchętniej wybieranych przez Polaków na zakupy marketów.

Lista placówek w Twojej okolicy

Sklep nie posiada aktualnie opinii