castorama.pl

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów z materiałami budowlanymi dla majsterkowiczów. Działa w myśl zasady by w jednym miejscu zgromadzić wszystko co jest potrzebne do budowy, remontu, urządzania i wykończenia domu, mieszkania czy ogrodu. Tego typu sklepy ookreśla się mianem DYI (do it yourself). Obecnie Castorama w Polsce to kilkadziesiąt wielkopowierzchniowych sklepów, dziesięć specjalistycznych działów, kilka tysięcy pracowników i kilkadziesiąt milionów zadowolonych klientów. Firma powstała w 1969 roku we Francji, szybko zdobyła dużą popularność dzięki czemu szybko rozprzestrzeniła się na kolejne kraje. Obecnie działa na rynku brytyjskim, francuskim, polskim, chińskim, rosyjskim, hiszpańskim i tureckim. Od 2002 roku należy do międzynarodowej grupy Kingfisher.

Hasłem reklamowym sklepu jest zwrot „budujesz, remontujesz, urządzasz” – który oznacza, że znajdziemy tu wszystko czego potrzebujemy – od elektryki i hydrauliki, przez materiały budowlane, ogrzewanie, stolarkę, artykuły metalowe, narzędzia, wyposażenie domu aż po meble, armaturę, farby, oświetlenie i wszystko co niezbędne w ogrodzie – do pielęgnacji roślin, baseny, architekturę ogrodową, maszyny i ogrodowe zabawki i meble.

Na stronach internetowych Castoramy znajdziemy wszystkie produkty, listę wszystkich placówek w całej Polsce, gazetki promocyjne z setkami porad i inspiracji (np. jak transportować duże okna, jak przechowywać rower w mieszkaniu czy jak wybrać kosę spalinową). Znajdziemy tam też forum dyskusyjne podzielone na ciekawe segmenty (budowa – od fundamentów po dach, Wykończenia – od szczegółu do ogółu, czy Ogród – projektowanie i porządki). Znajdziemy na nim dyskusje, porady i uwagi od licznych majsterkowiczów, budowlańców i ekspertów.

Lista placówek w Twojej okolicy

Sklep nie posiada aktualnie opinii