carrefour.pl

Dla wielu poszukiwaczy okazji, gazetka Carrefour jest nie lada gratką. Należy jednak uważać, bowiem gazetka Carrefour może się różnić w zależności od miasta. Zasadą jest jednak, że gazetka promocyjna Carrefour ukazuje się zazwyczaj w poniedziałek i zaczyna obowiązywać od środy. Oferta główna sklepów Carrefour obowiązuje przez dwa tygodnie. Dodatkowo pojawia się raz w tygodniu “superoferta”, która jest mniejszą gazetką Carrefour.

Sklep oferuje wiele promocji, w tym tych cenowych jak i tych zachęcających dodatkowym produktem. Warto zwrócić uwagę na format sklepu, w którym planujemy zakupy bowiem w każdym format ma odrębną gazetkę. Carrefour to nie tylko hipermarkety ale także sieć marketów Carrefour Express czy Carrefour Market. Asortyment hipermarketu Carrefour jest niezwykle szeroki. W sklepie znajdziemy elektronikę, sprzęt AGD i RTV, odzież, dekoracje i meble, artykuły motoryzacyjne i sportowe czy artykuły spożywcze.

Sieć sklepów Carrefour narodziła się we Francji w 1959 roku. Na chwilę obecną Carrefour jest obecny na 4 kontynentach i działa w 34 krajach. Pierwszy sklep Carrefour w Polsce, został otwarty w 1997 roku w Łodzi. Od tego czasu Carrefour stał się jednym z liderów sieci handlowych. Jego głównymi konkurentami jest sieć Tesco. To co warto podkreślić, to fakt, że w Polsce można spotkać 5 form sklepów Carrefour, w tym:
- hipermarkety Carrefour, których logo jest niebieskie,
- Carrefour Market z czerwonym logo,
- Carrefour Express z zielonym logo,
- Carrefour Express z pomarańczowym logo,
- najmniejszy Globi - zlokalizowany w małych miejscowościach i miasteczkach.

Skala sieci handlowej Carrefour świadczy o niebywałej popularności i ogromnym zaufaniu klientów, na całym świecie.

Lista placówek w Twojej okolicy

Sklep nie posiada aktualnie opinii