CALAMUS artykuły biurowe i pap

Logotyp
1 na podstawie 11 opinii

94 353 81 18

Lista placówek w Twojej okolicy

Brak placówek w Twojej okolicy

 • Użytkownik sklepu internetowego calamus.pl
  Użytkownik sklepu internetowego calamus.pl
  0
  Zamówienie złożone, zapłacone z góry. Po pół miesiąca zero odzewu, wysłane dwa maile z zapytaniem, dopiero po drugi dostałem odpowiedź że zamówienie może zostać wysłane za kilka dni z powodu niedostępności kilku przedmiotów... To jeszcze nie koniec, zdecydowałem się zaczekać te kilka dni. Paczka wreszcie wysłana, odebrana, brakuje kilku zamówionych przedmiotów... Na rachunku również ich brak a zapłacone zostało za całość. Telefon do sklepu - 3 numery, żaden nie odebrał. Po czasie oddzwaniają, faktycznie jest błąd będzie zwrot za brakujące przedmioty na konto. Kiedy dojdzie? Jutro. Oczywiście nic nie przyszło. NIE POLECAM.
 • Marek
  Marek
  0
  NIE polecam Sklep oferuje w sprzedaży produkty których nie posiada. Nie informuje o braku możliwości realizacji zamówienia.
 • Beata
  Beata
  1
  Zakup na stronie sklepu zrobiony 11.07, 12.07 potwierdzenie, że otrzymali płatność i na tym kontakt ze strony Calamus.pl się zakończył. Na żaden telefon publikowany na stronie nie odpowiadają, automat wysyła potwierdzenie SMS żeby kontaktować się mailowo. Na mój mail wysłany po 10 dniach z pytaniem gdzie jest przesyłka odpowiedzieli ze zamówiony przeze mnie towar jest niedostępny do odwołania. Odmówili zapłaty odsetek urzędowych za bezprawne dysponowanie moją gotówką. Zdecydowanie nie polecam - sprzedają towar którego nie mają i nie ma możliwości kontaktu telefonicznego.
 • maargu
  maargu
  1
  W ogóle nie mogłem doprosić się wysyłki. Czekałem 2 tygodnie, telefonu nikt nie odbiera - w razie czego trzeba próbować SMSów. Kiedy raz mi się udało dodzwonić okłamano mnie, że paczka wyszła tegoż dnia. Koszmar - zdecydowanie nie polecam!
 • Renata
  Renata
  5
  Jestem bardzo zadowolona. Sklep ma bardzo konkurencyjne ceny. Przesyłka dotarła do mnie po kilku dniach
 • Monika
  Monika
  0
  Odradzam zamawianie artykułów w tym sklepie. Mija tydzień od zamówienia a przesyłki nadal nie ma. Pod żaden z podanych telefonów nie można się dodzwonić. Na maila również nie otrzymałam odpowiedzi co ze statusem przesyłki.
 • Edyta
  Edyta
  0
  Strata czasu. Nie było w sklepie produktów, któte zamówiłam. Nie zostałam o tym poinformowana przez sklep. Całe szczęśćie zamówiłam przesyłkę płatna przy odbiorze. Nie musiałam sie prosić przynajmniej o zwrot pieniędzy.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  0
  Ja rowniez ponad 2 tygodnie temu zlozylam zamowienie, probowalam dzwonic i pisac maile, niestety bez skutku. Oszusci!!!
 • Jakub
  Jakub
  1
  Złożyłem zamówienie i próbuję się skontaktować z Calamus mailowo i telefonicznie, ale bez skutku. Brak informacji co dzieje się z zamówieniem, nie odbierają telefonów. Trwa to już zbyt długo. Próbowałem dzwonić na wszystkie numery telefonów oraz kilkukrotnie mailowo - bez skutku.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  0
  Brak kontaktu ze strony sklepu, oczekiwanie ponad tydzień na zamówienie, oczekiwanie ponad tydzień na zwrot pieniędzy na konto. ZERO KONTAKTU, telefony nie odpowiadają, a na maile odpowiada chyba robot gotowymi szablonami. PORAŻKA
 • w...k
  w...k
  1,5
  Niestety sklep ten sprzedaje produkty, których nie ma na stanie- klipsy Jalema- Za zamówienie zapłaciłem od razu. 2 tygodnie po zakupie, gdy zadzwoniłem upominając się o paczkę, poinformowano mnie, że nie można zrealizować całego zamówienia ze względów niezależnych od nich. Zgodziłem się na realizacje w możliwym zakresie. Po następnym tygodniu poinformowano mnie o anulowaniu zamówienia - brak możliwości realizacji. Po następnych kilku dniach zwrócono pieniądze. Ceny dobre i Pani bardzo miła przez telefon, ale to nie zmienia faktu, że przez prawie miesiąc czekałem na produkt, kiedy można było od razu napisać, że go nie dostanę i nie byłoby problemu. Proponuję dzwonić i upewniać się o dostępność towaru.

Brak opisu