saturn.pl

Tel. 799 37 37 37

4,5 4,5 4620 opinii

W salonach sieci Saturn sprzedawana jest głównie elektronika oraz akcesoria do niej. Gazetka promocyjna Saturna musi być więc ułożona według branży produktów. Gazetka Saturn na froncie ma najczęściej aktualne oferty wybranych modeli telewizorów i komputerów. Dalsze strony gazetki Saturn są podzielone na sekcje sprzętu RTV i na końcu sekcja artykułów gospodarstwa domowego. Przy każdym produkcie opisane są jego podstawowe parametry, by klienci już od początku mogli ocenić czy właśnie tego oczekują od sprzętu. Aktualna gazetka Saturn jest wydawana raz w tygodniu i warto ją śledzić aby nie przegapić żadnej okazji.

Saturn oferuje swoim klientom szeroki wybór spośród nowości technologicznych na rynku. W ramach asortymentu sklepu Saturn są małe gadżety jak i ogromne telewizory, pralki czy lodówki. Na terenie sklepu Saturn panuje porządek a oferowane sprzęty są rozplanowane w taktyczny sposób, tak by ułatwić klientom poruszanie się po sklepie. W sieci Saturn zatrudniane są osoby o określonej wiedzy w zakresie działu, którym się zajmują. Wszystko po to, by kupujący mogli zasięgnąć rzetelnej informacji o towarze i jego specyfikacji na miejscu, wprost od pracownika.

Saturn należy do niemieckiej sieci sklepów wielkopowierzchniowych. Wraz z silnym rozwojem technologii i jej powszechnością, sklep zaczął się szybko rozwijać i podbijać kolejne kraje Europy. Na chwilę obecną, sklepy sieci Saturn można spotkać w 6 krajach Unii. Do Polski, Saturn wszedł dopiero w 2004 roku. Jego pojawienie się znacznie wpłynęło na podział rynku. Szturmem zdobył popularność wśród klientów. Głównie za sprawą taktycznego rozmieszczenia sklepów Saturn w galeriach handlowych, które są tak chętnie odwiedzane przez Polaków.

Lista placówek w Twojej okolicy

Opinie

Średnia ocena 4,5 4,5

Opinię napisał(a) Aleksander dnia 2017.09.24r.;

Dobra obsługa, profesjonalne podejście. Szybkie załatwienie sprawwy
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Mariusz dnia 2017.09.24r.;

OK. Sposoby płatności można rozszerzyć o płatność przy odbiorze.
 • Ocena ogólna: 4 / 5

Opinię napisał(a) Marcin dnia 2017.09.24r.;

Wszystko w porządku. Szybka dostawa, atrakcyjne ceny! Sprzęt - BAJKA!
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Waldemar dnia 2017.09.23r.;

Rewelacja. Cena przystępna Tania i szybka wysyłka. Towar tak dobrze opakowany, że można byłoby grać nim w piłkę i nic by się nie stało. Polecam wszystkim
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Andrzej dnia 2017.09.21r.;

Profesjonalne zakupy i obsługa również . Polecam
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) elrza dnia 2017.09.21r.;

Zakup przebiegł sprawnie. Jedyna uwaga - w punkcie odbioru spędziłam 20min. ponieważ najpierw nie można było znaleźć przygotowanego artykułu, a potem okazało się, że pomylono kolor.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Jolanta dnia 2017.09.20r.;

ok
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) ElaS dnia 2017.09.20r.;

Zakupy w saturn.pl to czysta przyjemność. Szybko, sprawnie, bez żadnych kłopotów. Przesyłka błyskawiczna. Pełen profesjonalizm. Z całą pewnością wrócę jeszcze tutaj na zakupy. Polecam gorącą tego sprzedawcę, jak dla mnie jest na 6+.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) YarekABC dnia 2017.09.20r.;

Bardzo szybka przesyłka. Ogromny wybór ikonkurencyjne ceny.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) ankrom dnia 2017.09.20r.;

Bardzo szybka i udana transakcja. Monitor zamówiony jednego dnia był u mnie po 24h w dodatku po bardzo atrakcyjnej cenie. Jestem zadowolona z zakupu u tego sprzedawcy.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Norbert dnia 2017.09.20r.;

Wszystko bardzo dobrze. Towar nowy, nieotwierany wcześniej.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) killyou dnia 2017.09.20r.;

Szybko i sprawnie. Odbieramy płytę zamówioną online, w moim przypadku nieopłaconą w punkcie informacyjnym/serwisowym i idziemy z nią do kasy zapłacić. Jeśli chcesz być zdrowszy lub schudnąć --> sprawdź profil Inżynieria Dietetyki na fb! Polecam!
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia 2017.09.19r.;

Szybko, sprawnie i bez komplikacji. Szeroki wybór asortymentu i konkurencyjne ceny
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) BellMafia dnia 2017.09.17r.;

Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) aga dnia 2017.09.17r.;

szybko sprawnie i polecam
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Perin dnia 2017.09.13r.;

Pojawił się błędny adres (zupełna inna miejscowość niewiadomo skąd), dzwoniłem 3 razy, by się upewnić, że został poprawiony i jednak zamówienie zostało wysłane do błędnego adresu. Z kolej ludzi z service desk'u bez poczucia odpowiedzialności. Ostatni raz kupuję w Saturn!
 • Ocena ogólna: 0 / 5

Opinię napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia 2017.09.13r.;

dopiero w Saturnie udało mi się kupić telefon Panasonic na urodziny mojego męża. Jestem z zakupu bardzo zadowolona
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia 2017.09.13r.;

Słabe jest to, że na klienta spadają opłaty (w wysokości 3 zł) za to, że sprowadzają towar z zamówienia, z innych oddziałów. No ok, może się czepiam. Wynika to pewnie ze strony, jest troszkę nieczytelna, można wybierać towary z danego oddziału, ale jest to jakieś toporne. Podobnie w dziale filmy, nie da się od razu wyszukiwać po wszystkich filmach, nie ma filtru "promocje", "nowości", albo są za bardzo ukryte.
 • Ocena ogólna: 4 / 5

Opinię napisał(a) Grażyna dnia 2017.09.12r.;

Bardzo szybko, sprawnie, polecam
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Karol dnia 2017.09.12r.;

Generalnie wszytko w porządku. Zamówienie szybko zrealizowane, aczkolwiek mała sugestia. Proponowałbym nie drażnić klientów pobieraniem opłaty 3 zł za transfer między sklepami, przy odbiorze w sklepie.
 • Ocena ogólna: 4 / 5
Zobacz więcej opinii