leroymerlin.pl

Tel. 42 710 58 20

3 3 66 opinii

W asortymencie sklepu, klienci znajdą artykuły do domu i ogrodu. Planując budowę lub remont mieszkania warto poznać promocje Leroy Merlin i zaoszczędzić często nie małe pieniądze. By nie pogubić się w bogatej ofercie sklepu, dobrze gdy pod ręką jest gazetka Leroy Merlin. Gazetki Leroy Merlin zawierają produkty dla majsterkowiczów, elementy wykończeniowe do domu a także część sprzętów domowych oraz roślin ogrodowych. Ten mix produktów jest przejrzyście podzielony według określonej tematyki. W ten sposób zazwyczaj elementy do ogrodu i rośliny są na końcu gazetki Leroy Merlin.

Leroy Merlin jest francuską siecią sklepów budowlanych z długoletnim rodowodem. Jej początki sięgają 1923 roku, gdy była zaledwie małym rodzinnym biznesem. Stosunkowo niedawno a w zasadzie w 1984 roku, ograniczono asortyment sklepu do wybranych kategorii, jak budownictwo, dekoracje czy ogród. Wcześniej Leroy Merlin miało także dział sportowy a nawet zabawkowy. Sklep powiązany jest z siecią AMF. Jednak to do Leroy Merlin, klienci przywiązali się najbardziej. Pierwszy sklep w Polsce pod szyldem Leroy Merlin powstał w 1996 roku i od tego momentu zmienił rynek. Jego najbliższymi konkurentami są Obi, Castorama, Praktiker, które także zdobyły silną pozycję konkurencyjną.

Hasłem przewodnim Leroy Merlin jest “Dla domu z pomysłem”. Rzeczywiście szeroka oferta Leroy Merlin może inspirować do zastosowywania kreatywnych i unikalnych rozwiązań dla domu, które poza designem niosą za sobą ogromną funkcjonalność. W poszukiwaniu inspiracji warto odwiedzać stronę sklepu jak i gazetkę Leroy Merlin. Odmień swoje mieszkanie i ogród i ciesz się, że upolowanych atrakcyjnych promocji. Oferta Leroy Merlin czeka na Ciebie!

Lista placówek w Twojej okolicy

Opinie

Średnia ocena 3 3

Opinię napisał(a) Patryk dnia 2016.12.28r.;

Witam serdecznie chciałem napisać swoją opinię o zakupach w sklepie LM Kraków Modlniczka, Jeszcze jakiś czas temu kupując duże ilości rzeczy do domu byłem zadowolony z zakupów. Kupując przykładowo drogie panele podłogowe miałem możliwość dokładnego wyliczenia ile m2 mi potrzeba i tyle też kupić. Wczoraj niestety już nie było tej możliwości i np kupując 8 paczek paneli i potrzebując jedna dodatkową musiałem kupić cała kolejną 9-tą paczkę z której to tylko jedna deska mi potrzebna... Po drugie, listwy wykończeniowe do paneli podłogowych (w sklepie była szuflada z narożnikami, łącznikami itp) obsługa poinformowała mnie że listw już nie ma... Dopiero po tym jak się zdenerwowałem i powiedziałem po co mają je wystawione jako pasujące do paneli podłogowych łaskawie obsługa poszła do magazynu i okazało się że jednak jest cała duża paczka tych listew... dało się? nagle się znalazły czy pobiegli po nie do sklepu obok? przecież zarzekali się że ich nie ma już... Po prostu jawne olewanie klienta na którego zakupach przecież zarabiacie. Kupowałem dużo paneli podłogowych ale przy takiej polityce "pełnych paczek" zrobiłem to ostatni raz w tym sklepie. Straciliście klienta. Kolejna sprawa zakup wczoraj tj. 27.12.16 ok godziny 19:00, cena paneli podłogowych na wystawie (czyli korzystna) kompletnie odbiegała od ceny która została wbita na paragon (bardzo niekorzystna), tak samo jak cena lampy która wisiała z metką o innej cenie... a na paragonie była droższa... To jest po prostu kpina! Musiałem spędzić kolejne pół godziny w sklepie na bieganiu za poleceniami wycofania niekorzystnej, fałszywej ceni od paneli jak i od lamp które kupiłem. Płatność wykonałem kartą przez co po anulowaniu transakcji i wycofywaniu środków by ponownie zapłacić za te rzeczy kartą zostały mi zablokowane środki ponieważ nie miałem gotówki a zwrot płatności visa trwa do 11 dni roboczych, przez co nie mogłem już dokonać kolejnych zakupów w innym sklepie. Poza tym tylko przypadek spowodował że spojrzałem po dokonaniu płatności i odejściu od kasy na kwotę paragonu/faktury konkretnych z kupionych rzeczy a ile osób w taki sam sposób codziennie zostaje oszukanych na ciężko zarobione pieniądze? Bardzo wiele bo nie każdy sprawdza każdą pozycję z paragonu gdy kupuje wiele przedmiotów. Taka sytuacja jest moim zdaniem niedopuszczalna, i robiąc regularnie zakupy w LM, teraz zastanawiam się a nawet jestem prawie pewny że były to ostatnie zakupy, ponieważ w Krakowie jest wiele sklepów budowlanych dbających o klienta.
 • Ocena ogólna: 2 / 5

Opinię napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia 2016.11.17r.;

nie polecam usług montażowych w Leroy Merlin, nie poinformowano mnie jak to powinno prawidłowo wyglądać by mieć ubezpieczenie, następnie pracownik podał mój telefon swojemu znajomemu (podczas wyjaśnień tej sytuacji okazało się, że nie ma takiego wykonawcy na ich liście, po miesiącu szukania następny pracownik już znalazł nazwisko partacza i sklep umywa ręce), podsumowując Leroy Merlin podał mój telefon partaczowi, który naraził mnie na dodatkowe koszty (farba niezagruntowana odpadła następnego dnia, płytki do skucia), masakra
 • Ocena ogólna: 0 / 5

Opinię napisał(a) Henryk dnia 2015.10.30r.;

Polecam sklep internetowy Leroy Merlin. Zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z czasem oczekiwania podanym na stronie internetowej. Poliwęglan na czas transportu został perfekcyjnie zabezpieczony ( paleta, pianka, folia ).
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Waldemar dnia 2015.10.25r.;

Sklep nie zawiódł moich oczekiwań. Jestem zadowolony z zamówienia.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Katarzyna dnia 2015.10.25r.;

Bardzo szybko udzielono mi odpowiedzi na temat zamówienia. Przesyłkę otrzymałam terminowo. Polecam
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) olek dnia 2015.10.25r.;

Paczka kompletna, przebieg zamówienia bez zarzutu.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Tomaszek dnia 2015.10.14r.;

Czas realizacji zgodny z mailem który otrzymałem po zamówieniu towaru.Niestety towar dotarł uszkodzony jednak dział reklamacji spisał się na medal.. Zdecydowanie polecam ten sklep
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) jakubovsky dnia 2015.10.14r.;

Szybko, sprawnie, bardzo dobrej jakości zamówienie. Polecam.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) KonradB dnia 2015.10.12r.;

Szybka obsługa i realizacja zamówienia. Polecam
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Maciej dnia 2015.10.07r.;

Wszystkie oczekiwania odnośnie przesyłki zostały spełnione.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) ZuzaK dnia 2015.10.07r.;

Obawiałam się zamówić paczki, ponieważ znalazłam kilka niepochlebnych komentarzy, jednak sama przetestowałam i zdecydowanie polecam! Wszystko było dobrze zapakowane i nic nie uległo uszkodzeniu.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Ala dnia 2015.10.05r.;

Jak najbardziej polecam. Jestem bardzo zadowolona z zamówienia.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) EwaZ dnia 2015.10.03r.;

Oceniam transakcję pomyślnie. W ciągu 5 dni roboczych przyszła moja przesyłka, nie była uszkodzona i wszystko w niej było zgodne z moimi oczekiwaniami.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Jolka dnia 2015.10.02r.;

Jestem bardzo zadowolona realizacja zamówienia przebiegła bardzo sprawnie i terminowo dodatkowo jako że online kupowalam po raz pierwszy udzielono mi wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.Z czystym sumieniem mogę napisać iż na 100% skorzystam ponownie z zakupów poprzez [...]
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Aleksandra dnia 2015.10.02r.;

Zamówienie kompletne i nieuszkodzone. Brak zastrzeżeń. Polecam
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Anonimowy dnia 2015.10.01r.;

Zakup uważam za bardzo dobry, bez zarzutów. Paczka przyszła kompletna. Szybka wysyłka, kontakt ze sklepem bezproblemowy .Polecam.
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Henry dnia 2015.09.30r.;

Super obsługa, szybka realizacja zamówienia. Polecam!
 • Ocena ogólna: 5 / 5

Opinię napisał(a) Mariusz dnia 2015.09.15r.;

zamówiłem dwie sztuki tego samego zlewozmywaka z wysyłką. Dostałem dwa ale odmienne - w jednym był korek automatyczny, w drugim nie było korka automatycznego a jedynie zaślepka w to miejsce...jestem rozczarowany - zamówienie dwóch sztuk tego samego zlewu a otrzymanie dwóch innych zestawów syfonowych? o co w tym chodzi? resztówki?
 • Ocena ogólna: 2 / 5

Opinię napisał(a) lukasik2006 dnia 2015.08.19r.;

W XXI w połączenie systemu elektronicznego i magazynowego to chyba nie jest duże wymaganie. Na sronie pokazuje informacja, że w sklepie w Płocku jest 20szt produktu nawet mapka i miejsce gdzie szukać a w sklepie Sprzedawca 10min biega, szuka ... i po telefonach, konsultacjach twierdzi, że tego już nie sprzedają od roku bo się nie sprzedawało.
 • Ocena ogólna: 1 / 5
Zobacz więcej opinii