BSD DYSTRYBUCJA

Logotyp
2,5 na podstawie 3 opinie

68 432 98 76

Lista placówek w Twojej okolicy

Słubice, Wojska Polskiego 111e 532772856;532772856;532772856

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9 - 17
- Niedziela -
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  0
  Skandaliczne podejście do klienta. Towar dostałam po dwóch tygodniach, pacjent nie doczekał. Gdyby nie spór na Allegro pewnie do dziś nie zobaczyłabym przesyłki. Sprzedający rzekomo wysłał do mnie maila z inf o opóźnieniu, ale żaden mail nie dotarł. Sprzedający kłamał, że paczka czeka gotowa na kuriera po czym po kilku dniach wyznał, że uchwyt czeka na spawacza, który ma go dopiero zrobić. Na tej firmie nie można polegać.
 • Jan
  Jan
  3
  Zamówiona przeze mnie poręcz umywalkowa nadeszła w rekordowym czasie. Niestety 1 z 6 specjalnych (stal nierdzewna, nakrętka w postaci zamkniętego 'kołpaka') okazała się wadliwa - jest pozbawiona gwintu. Mój problem z firmą jest taki, że nie odpowiada ona na e-maile ani na wysłanie formularza kontaktowego i to zatytułowanego Reklamacja. Firma przysyła razem z produktem gwarancję (zapewnia, że wszelkie wady materiałowe i produkcyjne zostaną usunięte) ale nie ma sposobu żeby ją egzekwować! Stąd niska ocena.
 • Hanna
  Hanna
  5
  Świetny sklep! Szybka realizacja zamówienia bezpośrednio od producenta, a same produkty bardzo wysokiej jakości. Do tego indywidualne podejście do klienta - gdy czegoś nie wiedzieliśmy i pojawiły się problemy wystarczyło skontaktować się z obsługą by otrzymać rzetelne wyjaśnienia. Serdecznie polecam!

Brak opisu