Schneider Iid 2P 40A 30Ma A-Wyłączn.Różn-Prąd. A9Z21240 Skępe
3 opinie
Wyłącznik różnicowoprądowy iID-25-2-10-AC 25A 2-biegunowy 10mA typ AC Producent: Schneider Electric Zalety: Efektywość na którą zasługujesz, Nowa jakość w dziedzinie wyłączników różnicowoprądowych przeznaczonych do końcowego rozdziału energii., Podwyższona ciągłość zasilania z VisiTrip, Podwyższona …
od 274,99 Najbliżej: 32 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Wyłącznik różnicowoprądowy iID-25-2-10-AC 25A 2-biegunowy 10mA typ AC Producent: Schneider Electric Zalety: Efektywość na którą zasługujesz, Nowa jakość w dziedzinie wyłączników różnicowoprądowych przeznaczonych do końcowego rozdziału energii., Podwyższona ciągłość zasilania z VisiTrip, Podwyższona ochrona elektryczna z typem Si (superodporność), Łatwość doboru dzięki logicznej numeracji katalogowej, Prostota instalowania z ergonomicznymi i bezpiecznymi osłonami zacisków (IP20B) oraz mocnymi. Połączeniami (docisk dwukrotnie większy niż w przypadku standardowego momentu dokręcenia), Przyjazny środowisku z zastosowaniem materiałów w 100% odzyskiwalnych i przetwarzalnych.... Zastosowanie:Zabezpieczenie w budownictwie przemysłowym i powszechnym przeciwko:, Porażeniu prądem, zgodnie z normą instalacyjną IEC 60364 i normami krajowymi, Ryzyku pożaru na skutek występowania prądu upływu w instalacjach elektrycznych obiektu.. Brak konieczności demontażu całej szyny łączeniowej, Mega oszczędność czasu! .Największe pole na oznacznik spośród konkurencji. .Blokady na kłódkę zwiększające bezpieczeństwo i komfort pracy .Przekrój dedykowany na przewód będzie zawsze zależny od amperażu aparatu.Jeden wyłącznik iC60 posiada w sobie zgodność z dwoma normami, budowlaną i przemysłową - EN/IEC 60 898 i EN/IEC 60 947-2 .2 klasa izolacji.Zdolności zwarciowe w zależności od wartości prądu znamionowego i napięcia, mogą być odpowiednio wyżesze (iC60N ma Icu - 50kA w zakresach prądów od 0,5 do 4 A, i 10 kA od 6 do 63 A, iC60H ma Icu = 70 kA od 0,5 do 4 A i 15 kA od 6 do 63 A, iC60L ma Icu = 100 kA od 0,5 do 4 A i Icu = 25 kA dla 6 do 63 A), czyli nie ma potrzeby stosowania dodatkowo wkładek bezpiecznikowych! Żaden inny producent nie trzyma tych parametrów. .Styki migowe na załączaniu wyłączników naprądowych i różnicowoprądowych.Szyna sztyftowa - nasza szyna przenosi do 100 A, ma oznaczone miejsca cięcia i oznaczone to jaką fazą zasilamy produkty. Ale co najważniejsze - idzie za przewodem, ale może też i przed, i mamy podwójne wejścia zarówno od góry jak i od dołu naszego aparatu. To bardzo ułatwia rozszycie się z zasilaniem między rzędami. Ponieważ szyna idzie za przewodem widzimy co robimy przy wymianie aparatu nawet pod napięciem, czego oczywiście robić nie należy, a wszyscy to mimo wszystko praktykują..Żółte zatrzaski umiejscowione z przodu, dzięki czemu pod napięciem też widzimy co robimy nie potrzebujemy nic podważać śrubokrętem, nie ryzykujemy porażenia prądem .Wskaźnik VisiSafe - widoczne bezpieczeństwo czy styki nie uległy sklejeniu.Wskaźnik VisiTrip mówiący o tym, że aparat zadziałał - było zwarcie w wyłącznikach nadprądowych, prąd upływu do ziemi w różnicowoprądowych. Daje to możliwość natychmiastowej identyfikacji miejsca usterki, już po podejściu do naszej szafy rozdzielczej .Możliwość komunikacji aparatury modułowej przez protokuł Moubus bądź po Ethernecie . Szyna Smartlink współpracuje nie tylko z aparaturą modułową, ale i innymi produktami . Możliwość zdalnego sterowania wyłącznikami dzięki RCA Częstotliwość 50/60 Hz Czułość AC Głębokość wbudowania 73 mm Liczba biegunów 2 Możliwość dodatkowego wyposażenia tak Napięcie znamionowe 240 V Napięcie znamionowe izolacji Ui 500 V Ochrona selektywna nie Odporność na udar prądowy 0.25 kA Prąd znamionowy 25 A Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 ... 35 mm² Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 ... 25 mm² Sposób montażu Szyna DIN Stopień ochrony (IP) IP20 Stopień zanieczyszczenia 3 Szerokość wyrażona liczbą modułów 2 Temperatura otoczenia w warunkach pracy -5 ... 60 °C Wymiar obudowy (zgodnie z DIN 43880) 2 Wytrzymałość zwarciowa (Icw) 10 kA Wyzwalanie krótkozwłoczne nie Z blokadą nie Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 60898 0 kA Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 0 kA Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 6 kV Znamionowy prąd różnicowy 10 mA
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Schneider Electric
Model
  • Acti9
Rodzaj
  • Wyłączniki różnicowoprądowe
Prąd różnicowy
  • 30 mA
Opinie Schneider Iid 2P 40A 30Ma A-Wyłączn.Różn-Prąd. A9Z21240 Skępe