RYOBI R18DD2-220S Skępe
od 559,99 Najbliżej: 12 km
Liczba ofert: 12
Oferta sklepu
Opis
RYOBI Wiertarko-wkrętarka One+ R18DD2-220S RYOBI jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych producentów bezprzewodowych elektronarzędzi i sprzętu ogrodowego. RYOBI® to lider w branży, oferujący produkty najwyższej jakości Funkcje Bezprzewodowa wiertarko-wkrętarka to idealne narzędzie do wiercenia w drewnie lub metalu oraz do wkręcania Uchwyt bezkluczykowy 10 mm zapewnia lepsze mocowanie wierteł i większą wytrzymałość oraz trwałość  2 biegi umożliwiają kontrolowanie prędkości i dopasowanie jej do różnych materiałów i zastosowań  24 ustawienia momentu obrotowego pomagają wkręcać wkręty równo z powierzchnią za każdym razem  Lampka LED oświetla miejsce pracy i zapewnia lepszą widoczność Specyfikacja: Napięcie: 18 V  Maks. moment obrotowy: 40 Nm Maks. zdolność wiercenia w drewnie: 32 mm Maks. zdolność wiercenia w stali: 10 mm Uchwyt: 10 mm Ustawienia momentu obrotowego: 24 Sprawdź pozostałą ofertę produktów Ryobi Elektronarzędzia Ryobi Narzędzia ogrodowe Ryobi Sprzątanie Ryobi Akumulatory i ładowarki Ryobi Torby i Skrzynie narzędziowe RYOBI Akcesoria Ryobi .lnd_header img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_header img:hover { transform: scale(1.2); } .lnd_2header2 img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_2header2 img:hover { transform: scale(1.2); } .lnd_3header3 img { transition: transform .4s ease-out; } .lnd_3header3 img:hover { transform: scale(1.2); }
Specyfikacja
Podstawowe inforamcje
Marka
  • RYOBI
Typ
  • Udarowe
Rodzaj silnika
  • Bezszczotkowe
Zasilanie
  • Akumulatorowe
Informacje dodatkowe
  • Drugi akumulator w zestawie
Waga
  • 1 kg
Liczba biegów
  • 1
Model
  • R18DD2-220S
Maksymalna średnica wiercenia w drewnie (mm)
Maksymalna średnica wiercenia w metalu (mm)
Twardy moment obrotowy (Nm)
  • 40
Prędkość obrotowa
  • 1350 obr./min
Typ akumulatora
  • Li-Ion
Pojemność akumulatora (Ah)
  • 2 Ah
Napięcie
  • 18 V