Pulsar Zasilacz Psdc-12V4X1A 12-15V 4A 4X1A Skępe
Zasilacz wielowyjściowy do zabudowy Pulsar PSDC-12V4X1A 12V 4A 4x1A Wysokiej jakości produkt firmy Pulsar! Cechy zasilacza: napięcie zasilania ~200 - 240 V dostępne 4 wyjścia wyjścia zabezpieczone bezpiecznikami wysoka sprawność (do 86%) regulacja napięcia wyjściowego 12 - 15V DC sygnalizacja …
od 145,50 Najbliżej: 42 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Zasilacz wielowyjściowy do zabudowy Pulsar PSDC-12V4X1A 12V 4A 4x1A Wysokiej jakości produkt firmy Pulsar! Cechy zasilacza: napięcie zasilania ~200 - 240 V dostępne 4 wyjścia wyjścia zabezpieczone bezpiecznikami wysoka sprawność (do 86%) regulacja napięcia wyjściowego 12 - 15V DC sygnalizacja optyczna LED wyjście techniczne FPS sygnalizacji zadziałania bezpiecznika wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej LED PKAZ168, blacha montażowa DIN4 zabezpieczenia: - przeciwzwarciowe SCP - nadnapięciowe OVP - przepięciowe - przeciążeniowe OLP Opis Zasilacze stabilizowane serii PSDC przeznaczone są do zasilania kamer HD lub innych urządzeń wymagających stabilizowanego napięcia o wartości 12 V DC. Napięcie wyjściowe regulowane jest potencjometrem w zakresie 12 – 15 V DC. Zasilacz posiada 4 wyjścia zabezpieczone niezależnie bezpiecznikami topikowymi. Awaria (przeciążenie, zwarcie) w obwodzie wyjścia spowoduje przepalenie bezpiecznika topikowego Fn i odłączenie odpowiadającego wyjścia AUXn od zasilania. Zasilacz jest wyposażony w zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, przepięciowe oraz nadnapięciowe. Dane techniczne: Zasilanie: ~ 200 ÷ 240 VAC 50÷60Hz Pobór prądu: 0,5A Napięcie tętnienia: 50mV p-p max. Moc zasilacza: 48W max. Prąd wyjściowy: 4x1 A (Σ I = 4A max.) Sprawność: 86% Napięcie wyjściowe (nastawa fabryczna): 12V DC Zakres regulacji UAUX: 12 – 15V DC Zabezpieczenie przeciwzwarciowe SCP: 4x F 1A bezpiecznik topikowy szybki Obsługiwane wkładki bezpiecznikowe: F1A…F2A Zabezpieczenie przeciążeniowe OLP: 105-150% mocy zasilacza, automatyczny powrót Zabezpieczenie przepięciowe: warystor Zabezpieczenie nadnapięciowe OVP: >19V (zadziałanie wymaga odłączenia napięcia zasilania na czas ok. 1min.) Zabezpieczenie w obwodzie 230V: bezpiecznik topikowy T3,15A Optyczna sygnalizacja pracy: - diody LED na PCB zasilacza: Diody L1…L4 zielone sygnalizują stan zasilania na wyjściach: AUX1…AUX4; - dioda LED FPS czerwona, na PCB zasilacza– sygnalizacja uszkodzenia bezpiecznika Wyjścia techniczne FPS awarii bezpiecznika: przekaźnikowe: 1 A@ 30 V DC /50 V AC Warunki pracy: temperatura 0 oC÷40 oC; wilgotność względna 20%...90%, bez kondensacji Klasa ochronności EN 62368-1: I (pierwsza) Temperatura składowania: -20ºC...+60ºC Wibracje i udary w czasie transportu: wg PN-83/T-42106 Wyposażenie opcjonalne: zestaw sygnalizacji optycznej LED PKAZ168, blacha montażowa DIN4 Wymiary: 200x120x48mm Waga netto/brutto: 0,48 / 0,52kg Złącza: zasilanie: 0,5 – 2,5 mm2 (AWG 26 – 12) wyjścia AUX i techniczne : 0,5 – 2,5mm2 (AWG 26 – 12) Deklaracje: CE, UKCA Uwagi: chłodzenie konwekcyjne Na innych naszych aukcjach znajdują się również akumulatory do zasilaczy buforowych.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Pulsar
Model
  • HPSDC-12V4X1A
Napięcie
  • 230 V
Moc zasilacza
  • 48 W