Pulsar Zasilacz Psc12015 Skępe
Zasilacz impulsowy do kamer Pulsar PSC12015 Zasilacz przeznaczony jest do zasilania z sieci 230V ACkamer w instalacji telewizji przemysłowej wymagających napięcia 12V DC. Zasilacz jest wyposażony w zabezpieczenia przeciwzwarciowe, przeciążeniowe i przepięciowe. Cechy zasilacza wyjście zasilania …
od 45 Najbliżej: 42 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Zasilacz impulsowy do kamer Pulsar PSC12015 Zasilacz przeznaczony jest do zasilania z sieci 230V ACkamer w instalacji telewizji przemysłowej wymagających napięcia 12V DC. Zasilacz jest wyposażony w zabezpieczenia przeciwzwarciowe, przeciążeniowe i przepięciowe. Cechy zasilacza wyjście zasilania 1,5A/12VDC uniwersalny zakres napięcia zasilania AC 90÷264V wysoka sprawność 81% moc stand by <0,3W V klasa energetyczna obudowa IP 67 Zabezpieczenia: przeciwzwarciowe SCP przepięciowe (wejście AC) przeciążeniowe OLP gwarancja – 2 lata od daty produkcji Dane techniczne Zasilanie: 90 ÷ 264V AC 50÷60Hz Pobór prądu: 0,16A@230V AC max. Moc zasilacza: 18W max. Sprawność: 81% Napięcie wyjściowe: 12VDC Prąd wyjściowy tAMB<30°C: 1,5A Prąd wyjściowy tAMB=40°C: 1A Napięcie tętnienia: 100mV p-p max. Zabezpieczenie przeciwzwarciowe SCP: elektroniczne, automatyczny powrót Zabezpieczenie przeciążeniowe OLP: 105-150% mocy zasilacza, automatyczny powrót Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe: warystor (wejście AC) Stopień szczelności obudowy: IP67 Warunki pracy temperatura: 0°C÷40°C wilgotność względna 20%...90% Wymiary (LxWxH): 58 x 58 x 28 [mm] Waga netto/brutto: 0,16kg / 0,19kg Klasa ochronności PN-EN 60950-1:2007: II (druga) Długość kabla DC: 0,5 m + wtyk DC5,5/2,1 żeński Długość kabla zasilającego: 0,3 m Temperatura składowania: -20ºC...+60ºC Kod producenta: PSC12015