Pulsar Zasilacz Buforowy Impulsowy Hpsb 12V10A D Skępe
od 479,70 Najbliżej: 42 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Jako oficjalny Polski dystrybutor sprzętu marki PULSAR na Polskę zapewniamy, że Sprzedajemy tylko oryginalne produkty marki PULSAR Wszystkie towary z naszych aukcji mamy dostępne OD RĘKI Oferujemy pełne wsparcie GWARANCYJNE zakupionego u nas towaru… … jak i pełne wsparcie POGWARANCYJNE! Zasilacz buforowy jest przeznaczony do zasilania central alarmowych, czujników, zamków szyfrowych, kamer, manipulatorów, domofonów i innych urządzeń wchodzących w skład systemu alarmowego. Należy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe chłodzenie zasilacza podczas pracy! SPECYFIKACJA Rodzaj zasilacza: Impulsowy Napięcie wejściowe: 200 V ... 240 VAC Napięcie wyjściowe: 11.0 V ... 13.8 V (praca buforowa) Wydajność prądowa (łączna): 10 A Prąd ładowania akumulatora: 1 A / 4 A Moc: 138 W Liczba wyjść: 1 Zabezpieczenia: Przeciwzwarciowe, Przeciążeniowe, Nadnapięciowe, Przeciwprzepięciowe, Antysabotażowe, Odwrotne podłączenie, Przed nadmiernym rozładowaniem Kontrola pracy zasilacza: Sygnalizacja obecności zasilania sieciowegoAC, Sygnalizacja obecności napięcia wyjściowegoDC, Ładowanie akumulatora Miejsce na akumulator: 12V/40Ah Maks. wymiary akumulatora: 325 x 178 x 168 mm Waga: 4.90 kg Wymiary: 335 x 385 x 187 mm Producent / Marka: PULSAR Pełna nazwa produktu ZASILACZ BUFOROWY IMPULSOWY HPSB-12V10A-D PULSAR
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Pulsar
Model
  • HPSB-12V10A-D
Napięcie
  • 11 V