Pulsar Zasilacz 12-15V 15A Psdc12V16X1A Skępe
Zasilacz wielowyjściowy do zabudowy Pulsar PSDC-12V16X1A 12V 15A 16x1A Wysokiej jakości produkt firmy Pulsar! Cechy zasilacza: napięcie zasilania ~200 - 240 V dostępne 8 wyjść zabezpieczonych bezpiecznikami wysoka sprawność (do 86%) regulacja napięcia wyjściowego 12 - 15V DC sygnalizacja optyczna …
od 320,50 Najbliżej: 42 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Zasilacz wielowyjściowy do zabudowy Pulsar PSDC-12V16X1A 12V 15A 16x1A Wysokiej jakości produkt firmy Pulsar! Cechy zasilacza: napięcie zasilania ~200 - 240 V dostępne 8 wyjść zabezpieczonych bezpiecznikami wysoka sprawność (do 86%) regulacja napięcia wyjściowego 12 - 15V DC sygnalizacja optyczna LED wyjście techniczne FPS sygnalizacji zadziałania bezpiecznika wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej LED PKAZ168, blacha montażowa DIN4 zabezpieczenia: - przeciwzwarciowe SCP - nadnapięciowe OVP - przepięciowe - przeciążeniowe OLP Opis Zasilacze stabilizowane serii PSDC przeznaczone są do zasilania kamer HD lub innych urządzeń wymagających stabilizowanego napięcia o wartości 12 V DC. Napięcie wyjściowe regulowane jest potencjometrem w zakresie 12 – 15 V DC. Zasilacz posiada 16 wyjść zabezpieczonych niezależnie bezpiecznikami topikowymi. Awaria (przeciążenie, zwarcie) w obwodzie wyjścia spowoduje przepalenie bezpiecznika topikowego Fn i odłączenie odpowiadającego wyjścia AUXn od zasilania. Zasilacz jest wyposażony w zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, przepięciowe oraz nadnapięciowe. Dane techniczne: Zasilanie: ~ 200 ÷ 240 VAC 50÷60Hz Pobór prądu: 1,6A Napięcie tętnienia: 00mV p-p max. Moc zasilacza: 180W max. Prąd wyjściowy: 16x1 A (Σ I = 15A max.) Sprawność: 85% Napięcie wyjściowe (nastawa fabryczna): 12V DC Zakres regulacji UAUX: 12 – 15V DC Zabezpieczenie przeciwzwarciowe SCP: 16x F 1A bezpiecznik topikowy szybki Obsługiwane wkładki bezpiecznikowe: F1A…F2A Zabezpieczenie przeciążeniowe OLP: 105-150% mocy zasilacza, automatyczny powrót Zabezpieczenie przepięciowe: warystor Zabezpieczenie nadnapięciowe OVP: >19V (automatyczny powrót) Zabezpieczenie w obwodzie 230V: bezpiecznik topikowy T5A Optyczna sygnalizacja pracy: - diody LED na PCB zasilacza: Diody L1…L4 zielone sygnalizują stan zasilania na wyjściach: AUX1…AUX4; - dioda LED FPS czerwona, na PCB zasilacza– sygnalizacja uszkodzenia bezpiecznika Wyjścia techniczne FPS awarii bezpiecznika: przekaźnikowe: 1 A@ 30 V DC /50 V AC Warunki pracy: temperatura 0 oC÷40 oC; wilgotność względna 20%...90%, bez kondensacji Klasa ochronności EN 62368-1: I (pierwsza) Temperatura składowania: -20ºC...+60ºC Wibracje i udary w czasie transportu: wg PN-83/T-42106 Wyposażenie opcjonalne: zestaw sygnalizacji optycznej LED PKAZ168, blacha montażowa DIN4 Wymiary: 237x168x55 Waga netto/brutto: 1,08 / 1,13kg Złącza: zasilanie: 0,5 – 2,5 mm2 (AWG 26 – 12) wyjścia AUX i techniczne : 0,5 – 2,5mm2 (AWG 26 – 12) Deklaracje: CE, UKCA Uwagi: chłodzenie wymuszone (wentylator) Na innych naszych aukcjach znajdują się również akumulatory do zasilaczy buforowych.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Pulsar
Model
  • PSDC-12V16X1A
Napięcie
  • 12 V