Delta Electronics Zasilacz Impulsowy Pmt24V35W2Ba Skępe
od 73,17 Najbliżej: 42 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
PMT-24V35W2BA Zasilacz modułowy Delta Electronics PMT-24V35W2BA jest niskoprofilowym zasilaczem modułowym ekonomicznej serii PMT2 firmy Delta, został zaprojektowany dla użytkowników, którzy potrzebują zasilacza spełniającego podstawowe funkcje niezbędne w wielu ogólnych zastosowaniach przemysłowych, nie rezygnując przy tym z jakości i niezawodności. Zasilacz może pracować w szerokim zakresie temperatur (od -30 ° C do 70 ° C), zapewniając 100% mocy wyjściowej w zakresie od -30°C do +50°C przy napięciu 230 V AC. Zasilacz jest zgodny z głównymi normami bezpieczeństwa, takimi jak IEC/EN 60335-1, IEC/EN 61558-2-16, IEC 60950-1 i IEC/EN/UL 62368-1. Najważniejsze cechy Wysoki MTBF (średni czas między awariami) > 700 000 godzin zgodnie z Telcordia SR-332. Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC Minimalne zużycie prądu bez obciążenia <0,3 W Zasilacz niskoprofilowy 29 mm Pełna moc w zakresie napięcia zasilania od 100 V AC do 264 V AC Szeroki zakres temperatur pracy od -30 ° C do 70 ° C (zimny start -40 °C) Sprawność > 88.5% @ 230 V AC Zabezpieczenia: zwarciowe, przeciążeniowe, termiczne, nadnapięciowe Specyfikacja techniczna Model: PMT-24V35W2BA Producent: Delta Electronics WEJŚCIE Nominalne napięcie wejściowe: 100-240 V AC Zakres napięcia wejściowego: 90-264 V AC Nominalna częstotliwość wejściowa: 50-60 Hz Zakres częstotliwości wejściowej: 47-63 Hz Prąd wejściowy: < 0,7 A @ 115 V AC, < 0,42 A @ 230 V AC Maksymalny prąd wejściowy (zimny start): 45 A typ. @ 230 V AC Sprawność przy 100% obciążeniu: > 88.5% @ 230 V AC Pobór mocy bez obciążenia: < 0,3 W maks. @ 230 V AC WYJŚCIE Napięcie znamionowe: 24 V DC Zakres tolerancji fabrycznej punktu ustawienia: 24 V DC ± 1% Zakres regulacji napięcia wyjściowego: 21,6-26,4 V DC Prąd znamionowy: 1,5 A Moc znamionowa: 36 W Regulacja liniowa: ± 0.5% (@ 115 V AC & 230 V AC wejście) Regulacja obciążeniowa: ± 0.5% (@ 115 V AC & 230 V AC wejście) Tętnienia i szumy (max.): < 150mVpp @ > 0°C do +70°C, < 450mVpp @ -30°C do 0°C Czas narastania: < 30 ms @ 115 V AC & 230 V AC Czas uruchomienia: 1000 ms typ. @ 115 V AC, 500 ms typ. @ 230 V AC Czas podtrzymania: 16 ms typ. @ 115 V AC, 70 ms typ. @ 230 V AC Uruchamianie z obciążeniem kondensatorowym: Maks. 8,000 µF ZABEZPIECZENIA Przeciążeniowe: 110-175% mocy znamionowe, Tryb Hiccup, Na wyjściu pojawia się impuls prądowy o bardzo krótkim czasie trwania i wartości do 150% prądu maksymalnego. Zasilacz co kilka sekund wysyła ten impuls, aż do czasu ustąpienia przyczyny przeciążenia Zwarciowe: Tryb Hiccup, Na wyjściu pojawia się impuls prądowy o bardzo krótkim czasie trwania i wartości do 150% prądu maksymalnego. Zasilacz co kilka sekund wysyła ten impuls, aż do czasu ustąpienia przyczyny przeciążenia Nadnapięciowe: 26,4V - 33,6 V, Wyjście SELV, Tryb zaczepienia, zatrzaśnięcia Termiczne: > 75°C w otoczeniu przy 100% obciążeniu, Tryb zaczepienia, zatrzaśnięcia Ochrona przed porażeniem elektrycznym: Klasa I z podłączeniem do PE PARAMETRY ŚRODOWISKOWE Temperatura pracy: -30~+70°C (-40°C zimny start) Redukcja mocy w zależności od temperatury: >50°C zmniejszanie mocy o 2% / °C @ 230 V AC Redukcja mocy w zależności od napięcia wejściowego: <100 V AC zmniejszanie mocy o 1,33% / V AC Wilgotność względna w czasie pracy: 5~95% RH (bez kondensacji) Kategoria nadnapięciowa: II PARAMETRY MECHANICZNE Obudowa: SGCC / Aluminium Waga (kg): 0,16 Wymiary szerokość x głębokość x wysokość (mm): 99 × 82 × 29 Wskaźnik: Zielona dioda LED DC OK System chłodzenia: Konwekcja Złącze podłączeniowe: M3.5 × 5 pin (Napięcie znamionowe: 300 V / 20 A) Przewody podłączeniowe: AWG 18 -12 Hałas (1 metr od zasilacza): Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) < 25 dBA NORMY BEZPIECZEŃSTWA I KOMPATYBILNOŚCI ELEKTROMAGNETYCZNEJ Normy bezpieczeństwa: Zgodność z EN 62368-1, EN 60335-1, EN 61558-1/-2-16 Trzymałość izolacji: Wejście do wyjścia: 4.0 KVac Wejście do masy 2,0 kVAC Wyjście do masy 1,25 kVAC Normy emisji EMC: Zgodność z EN 55032 Normy odporności EMC: Zgodność z EN 55035 Zapraszam do zapoznania się z naszymi ofertami, znajdą tam Państwo bogatą ofertę na urządzenia firm: MW Power, POS Power, Delta Electronics czy GLP Proszę pamiętać o sprawdzeniu zakładki z dodatkowymi informacjami poniżej, w miarę dostępności będą tam zamieszczane: instrukcje obsługi czy karty katalogowe.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Delta
Model
  • PMT-24V35W2BA
Napięcie
  • 24 V
Moc zasilacza
  • 36 W