Bcs Zasilacz Buforowy Bcs-Za1206/Ups/E 12V 6A (Bcsza1206Upse) Skępe
Zasilacz buforowy BCS-ZA1206/UPS/E 12V 6A Kod towaru: BCS-ZA1206/UPS/E Bezprzerwowy zasilacz impulsowy typu BCS-ZA1206/UPS/E przeznaczony jest do zasilania urządzeń systemów telewizji przemysłowej, systemów kontroli dostępu oraz innych urządzeń zasilanych napięciem z zakresu 10V ÷ 13,9V DC. …
od 415,74 Najbliżej: 42 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Zasilacz buforowy BCS-ZA1206/UPS/E 12V 6A Kod towaru: BCS-ZA1206/UPS/E Bezprzerwowy zasilacz impulsowy typu BCS-ZA1206/UPS/E przeznaczony jest do zasilania urządzeń systemów telewizji przemysłowej, systemów kontroli dostępu oraz innych urządzeń zasilanych napięciem z zakresu 10V ÷ 13,9V DC. Maksymalna wydajność prądowa zasilacza wynosi 6A. Układ jest przystosowany do pracy z akumulatorami kwasowo-ołowiowymi lub suchymi typu SLA. Zasilacz wyposażony jest w szereg zabezpieczeń funkcjonalnych zapewniających niezawodną pracę urządzenia: zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia 12V - maksymalny prąd zwarcia na poziomie 9A elektroniczne zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia BATT zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem akumulatora (bezpiecznik 6,3A) zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wyjścia 12V oraz wejścia AC typowa sprawność zasilacza >90% Dane techniczne: Model:BCS-ZA1206/UPS/E Napięcie zasilania: 180÷240V AC 50÷60 Hz Moc zasilacza: 72W – moc ciągła, 108W moc maksymalna Napięcie wyjściowe: 11,5÷13,9V - zasilanie sieciowe 10,5÷12,6V - praca bateryjna Prąd wyjściowy: maks. 6A praca ciągła Prąd ładowania akumulatora: 1A lub 2A wybierane zworką JP1 Napięcie odłączenia akumulatora: 10,2V automatyczny powrót po powrocie napięcia sieci Zabezpieczenie przed przeciążeniem: 9A – próg zadziałania zabezpieczenia zasilacza Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia: 6,3A – dla pracy z akumulatora (bezpiecznik) Dla pracy sieciowej wymagany jest restart zasilacza Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem akumulatora: bezpiecznik 6,3A Wyjścia techniczne: wyjścia typu otwarty kolektor, maksymalnie 50mA na wyjście OUF – brak napięcia +DC_OUT, ACF – brak napięcia AC Funkcja startu przy braku zasilania AC: samoczynne uruchomienie zasilacza po podłączeniu akumulatora Zakres temperatur pracy: -10°C ... +40°C