Zyxel Switch Gs1100-16-Eu0103F (GS110016EU0103F) Skawina
od 259 Najbliżej: 0,7 km
Liczba ofert: 57
Oferta sklepu
Lista Ofert
Opis
Zyxel GS1100-16 Nie zarządzany Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zyxel GS1100-16. Typ przełącznika: Nie zarządzany. Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 16. Wielkość tabeli adresów: 8000 wejścia, Przepustowość rutowania/przełączania: 32 Gbit/s. Standardy komunikacyjne: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Montaż naścienny / rzutowanie na sufit, Możliwości montowania w stelażu Najważniejsze parametry techniczne Cechy zarządzania - Typ przełącznika: Nie zarządzany Przesyłanie danych - Przepustowość rutowania/przełączania: 32 Gbit/s Przesyłanie danych - Prędkość przekazywania: 23,8 Mpps Przesyłanie danych - Wielkość tabeli adresów: 8000 wejścia Przesyłanie danych - Zgodny z Jumbo Frames: Tak Przesyłanie danych - Rozszerzenie Jumbo Frames: 9216 Przesyłanie danych - Pamięci bufora pakietów: 0,5 MB Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) - Obsługa PoE: Nie Porty i interfejsy - Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 16 Porty i interfejsy - Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ: Gigabit Ethernet (10/100/1000) Wydajność - Bez wiatraka: Tak Konstrukcja - Możliwości montowania w stelażu: Tak Konstrukcja - Diody LED: Działanie, Link, Zasilanie Moc - Maksymalne zużycie mocy: 10 W Moc - Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Moc - Ilość jednostek zasilania: 1 Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz Ergonomia - Montaż naścienny / rzutowanie na sufit: Tak Sieć - Obsługa 10G: Nie Sieć - Podpora kontroli przepływu: Tak Sieć - Automatyczne MDI/MDI-X: Tak Sieć - Aktywne wyszukiwanie połączenia: Tak Cechy - Standardy komunikacyjne: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z Cechy - Obsługiwane typy kabli: Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6 Zasilanie - Zasilacz dołączony: Tak Certyfikaty - Certyfikaty: LVD, BSMIRoHS, REACH Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C Warunki pracy - Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 42 mm Warunki pracy - Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 95% Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 215 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 133 mm Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 10 - 90% Waga i rozmiary - Waga produktu: 900 g Warunki pracy - Emisja ciepła: 32,86 BTU/h Zawartość opakowania - Przewody: Prąd przemienny Zawartość opakowania - Zestaw do montażu haków: Tak Dane opakowania - Rodzaj opakowania: Pudełko Pozostałe funkcje - MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1156942 h Pozostałe funkcje - Standardy EMC: CE, FCC, RCM, ICES-003, BSMI Dane logistyczne - Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990 Klasyfikacja - Kod producenta: GS1100-16-EU0103F Klasyfikacja - EAN: 4718937614066 Klasyfikacja - ID Produktu: 91029437
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Zyxel
Liczba portów
  • 16
Przeznaczenie
  • Rack
Rodzaj
  • Niezarządzalny
Liczba portów POE
  • brak
Warstwa przełączania
  • L2
Głębokość
  • 133 mm
Montaż w szafach RACK
  • Tak
Pobór mocy w czasie pracy
  • 10 W
Przepustowość
  • 32 Gb/s
Ramki jumbo
  • 9,000 B
Szerokość
  • 215 mm
Szybkość przekierowań pakietów
  • 23,8 Mp/s
Waga
  • 900 g
Wysokość
  • 42 mm