TP-Link 8-Port Gigabit Desktop PoE Switch (TL-SG1008P) Skawina
16 opinii
od 199 Najbliżej: 0,7 km
Liczba ofert: 41
Oferta sklepu
Lista Ofert
Opis
SWITCH TP-LINKTL-SG1008P4 PORTY POE GIGABIT NAJWAŻNIEJSZE CECHY 8 Portów RJ45 10/100/1000 Mb/s. 4 porty PoE+, zasilanie i przesył danych za pomocą jednego przewodu. Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE działającymi w standardach IEEE 802.3af/at. Brak konieczności wstępnej konfiguracji urządzenia. Funkcja QoS 802.1p/DSCP umożliwia płynny przesył danych bez opóźnień. Do 30 W mocy PoE na każdym z portów PoE. Do 64 W łącznej mocy PoE. ZASTOSOWANIE PRODUKTU Zgodność ze standardami 802.3af/at PoE+ oznacza, że na każdym z portów PoE do dyspozycji jest nawet 30 W mocy. Aż 64 W łącznej mocy zasilania PoE* przełącznika wyposażonego w 4 porty PoE to rozwiązanie idealne m.in. dla systemów monitoringu, biur, akademików i małych firm. Urządzenie jest w pełni zgodne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami, itd. Inteligentne zarządzanie zużyciem energii Gdy całkowity pobór mocy przekracza 64 W, funkcja inteligentnego zarządzania zużyciem energii wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach i tym samym chronić urządzenie przed przeciążeniem. Funkcja ta umożliwia także automatyczne wykrywanie wymaganej przez dane urządzenie mocy PoE i chroni urządzenia z obsługą i bez obsługi PoE przed uszkodzeniem. Wytrzymała metalowa obudowa Ochronę dla wrażliwych komponentów przełącznika stanowi wytrzymała obudowa, wykonana z metalu wysokiej jakości. Tak solidne zabezpieczenie gwarantuje wieloletnią i stabilną pracę urządzenia. TL-SG1008P to produkt niezawodny, co potwierdzają liczne testy bazujące na rygorystycznych standardach. PROSTA OBSŁUGA Przełącznik TL-SG1008P jest prosty w instalacji i obsłudze. Nie wymaga wstępnej konfiguracji. Dzięki wysokiej wydajności i niezawodności 8 portowy gigabitowy przełącznik z 4 portami PoE TL-SG1008P stanowi idealne rozwiązanie do rozbudowy domowej lub biurowej sieci. Zaawansowane funkcje dla zwiększonej wydajności Korzystając z usługi QoS administratorzy sieci mogą ustalać priorytety dla ruchu sieciowego, zapewniając płynność transmisji głosu i wideo. Funkcja IGMP Snooping zapewnia optymalną transmisję multimediów, co w znacznym stopniu poprawia wydajność sieci, a tym samym działanie takich usług jak IPTV. Specyfikacja techniczna CECHY SPRZĘTOWE Porty 8 portów RJ45 10/100/1000 Mb/sAutomatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX) Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)1000BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m)Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m) Bezwentylatorowy Tak Zabezpieczenia fizyczne Tak Zasilanie Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 53,5 V DC / 1,31 A) Szybkość przekierowań pakietów 11,904 Mp/s Porty PoE (RJ45) Standardy: 802.3 af/atPorty PoE: Port 1 - Port 4Łączna moc zasilania PoE: 64 W Tablica adresów MAC 4K Ramki jumbo 16 KB Wydajność przełączania 16 Gb/s Wymiary (S x G x W) 171*98*27 mm (6,7*3,9*1,1 cala) Maks. zużycie energii 5,39 W (220 V/50 Hz, brak podłączonego urządzenia zasilanego PoE)75 W (220 V/50 Hz, z podłączonym urządzeniem zasilanym PoE o mocy 64 W) Ilość generowanego ciepła 18,38 BTU/h (brak podłączonego urządzenia zasilanego PoE)225,75 BTU/h (podłączone urządzenie zasilane PoE o mocy 64 W) FUNKCJE OPROGRAMOWANIA Metoda transmisji Store-And-Forward Funkcje zaawansowane Zgodność z urządzeniami PoE działającymi w standardach IEEE 802.3af/atPriorytetowanie portówAutomatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów MACKontrola przepływu IEEE802.3xFunkcja QoS 802.1p/DSCP INNE Certyfikaty FCC, CE, RoHS Zawartość opakowania • TL-SG1008P• Zasilacz• Instrukcja instalacji Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensującaDopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
Liczba portów POE
  • 4
Budżet mocy
  • 64 W
Bufor
  • 2 MB
Głębokość
  • 70 mm
Podział portów
  • 8x RJ-45
Pobór mocy w czasie pracy
  • 53 W
Przepustowość
  • 16 Gb/s
Szerokość
  • 280 mm
Tablica adresów MAC
  • 8 k
Waga
  • 0,97 kg
Wysokość
  • 230 mm