Supermicro MBDH12SSLIO Skawina
od 2 261,48 Najbliżej: 12 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Supermicro MBD-H12SSL-I-O płyta główna Socket SP3 ATX Supermicro MBD-H12SSL-I-O. Producent procesora: AMD, Gniazdo procesora: Socket SP3, Procesor: AMD EPYC. Obsługiwane rodzaje pamięci: DDR4-SDRAM, Maksymalna pojemność pamięci: 2 TB, Typ slotów pamięci: DIMM. Wspierane interfejsy dysków twardych: M.2, SATA III, Obsługiwane rodzaje dysków: HDD & SSD, Poziomy raid: 0, 1, 10. Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet, Kontroler LAN: Broadcom 5720. Przeznaczenie: Serwer, Rodzaj płyty: ATX, Rodzina płyt z chipsetami: AMD Najważniejsze parametry techniczne Procesor - Producent procesora: AMD Procesor - Gniazdo procesora: Socket SP3 Procesor - Procesor: AMD EPYC Procesor - Seria AMD Opteron: 7000 Pamięć - Maksymalna pojemność pamięci: 2 TB Pamięć - Obsługiwane rodzaje pamięci: DDR4-SDRAM Pamięć - Liczba gniazd pamięci: 8 Pamięć - Typ slotów pamięci: DIMM Pamięć - Obsługa kanałów pamięci: Ośmiokanałowy Sieć - Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Sieć - Kontroler LAN: Broadcom 5720 Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 4 Porty i interfejsy - Liczba portów VGA (D-Sub): 1 Porty i interfejsy - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2 Porty i interfejsy - Port IPMI LAN (RJ-45): Tak Moc - Napięcie pamięci: 1.2 V Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 35 °C Warunki pracy - Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 8 - 90% Warunki pracy - Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95% Sterowniki pamięci - Obsługiwane rodzaje dysków: HDD & SSD Sterowniki pamięci - Wspierane interfejsy dysków twardych: M.2, SATA III Sterowniki pamięci - Poziomy raid: 0, 1, 10 Wewnętrzne We/Wy - Łącza USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): 2 Wewnętrzne We/Wy - Ilość złączy SATA III: 8 Gniazda rozszerzeń - PCI Express x8 slots: 2 Gniazda rozszerzeń - Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x): 5 Gniazda rozszerzeń - Liczba gniazd M.2 (M): 2 BIOS - Typ BIOS: AMI BIOS - Rozmiar pamięci BIOS: 256 Mbit BIOS - Wersja ACPI: 5.1 BIOS - Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI): 2.3 BIOS - Wersja systemu BIOS (SMBIOS): 3.1.1 Cechy - Przeznaczenie: Serwer Cechy - Korekcja ECC: Tak Cechy - Monitorowanie stanu komputera: Procesor, LED, Temperatura, Wentylator Cechy - Rodzaj płyty: ATX Cechy - Rodzina płyt z chipsetami: AMD Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 305 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 244 mm Dane logistyczne - Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020 Klasyfikacja - Kod producenta: MBD-H12SSL-I-O Klasyfikacja - EAN: 0672042418091 Klasyfikacja - ID Produktu: 80472042
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • SuperMicro
Model
  • MBD-H12SSL-I-O
Standard płyty
  • ATX
Kod producenta
  • MBDH12SSLIO
Rodzaj pamięci RAM
  • DDR4
Szerokość
  • 305,8 mm