SuperMicro CSE-836BA-R920B Skawina
Supermicro SuperChassis 836BA-R920B Rack Czarny 920 W Supermicro SuperChassis 836BA-R920B. Układ: Rack, Model: Serwer, Kolor produktu: Czarny. Zasilanie: 920 W. Obsługiwane rozmiary dysków twardych: 2.5,3.5". Szerokość produktu: 437 mm, Głębokość produktu: 648 mm, Wysokość produktu: 132 mm. Waga …
od 5 283,64 Najbliżej: 12 km
Opis
Supermicro SuperChassis 836BA-R920B Rack Czarny 920 W Supermicro SuperChassis 836BA-R920B. Układ: Rack, Model: Serwer, Kolor produktu: Czarny. Zasilanie: 920 W. Obsługiwane rozmiary dysków twardych: 2.5,3.5". Szerokość produktu: 437 mm, Głębokość produktu: 648 mm, Wysokość produktu: 132 mm. Waga wraz z opakowaniem: 32,7 kg Najważniejsze parametry techniczne Cechy zarządzania - Przycisk reset: Tak Nośnik danych - Obsługiwane rozmiary dysków twardych: 2.5,3.5" Porty i interfejsy - Wejście audio: Nie Porty i interfejsy - Liczba portów USB 2.0: 2 Porty i interfejsy - Wyjście audio: Nie Porty i interfejsy - Gniazdo rozszerzeń: 7 x FF Moc - Zasilanie: 920 W Moc - Zasilacz dołączony: Tak Dysk twardy - Wspomagane Interfejsy HDD: SAS, SATA Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 437 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 648 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 132 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 32,7 kg Cechy - Model: Serwer Cechy - Kolor produktu: Czarny Konstrukcja - Możliwości montowania w stelażu: Tak Konstrukcja - Obsługiwany typ płyty głównej: ATX, EATX Konstrukcja - Ilość zatok 3.5": 16 Konstrukcja - Pojemność stelaża: 3U Konstrukcja - Boczne okno: Nie Konstrukcja - Układ: Rack Konstrukcja - Diody LED: HDD, LAN, Zasilanie, Awaria prądu Konstrukcja - Wskaźnik LED zasilania: Tak Warunki pracy - Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C Warunki pracy - Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95% Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 10 - 35 °C Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 8 - 90% Dane logistyczne - Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733080 Zrównoważony rozwój - Certyfikaty: USA - UL, FCC, CUL, CCC, EN 60950/IEC 60950, CE, TUV, 80Plus Szczegóły techniczne - Zasilanie: 100 - 240 VAC, 50/60 Hz Klasyfikacja - Kod producenta: CSE-836BA-R920B Klasyfikacja - EAN: 0672042104192 Klasyfikacja - ID Produktu: 13888263