SUPERMICRO CSE-813MFTQC-350CB2 Skawina
Supermicro SuperChassis 813MFTQC-350CB2 Stojak Czarny 350 W Supermicro SuperChassis 813MFTQC-350CB2. Układ: Stojak, Model: Serwer, Kolor produktu: Czarny. Zasilanie: 350 W. Obsługiwane rozmiary dysków twardych: 3.5". Szerokość produktu: 437 mm, Głębokość produktu: 503 mm, Wysokość produktu: 43 mm. …
od 1 418,56 Najbliżej: 12 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Supermicro SuperChassis 813MFTQC-350CB2 Stojak Czarny 350 W Supermicro SuperChassis 813MFTQC-350CB2. Układ: Stojak, Model: Serwer, Kolor produktu: Czarny. Zasilanie: 350 W. Obsługiwane rozmiary dysków twardych: 3.5". Szerokość produktu: 437 mm, Głębokość produktu: 503 mm, Wysokość produktu: 43 mm. Szerokość opakowania: 594 mm, Głębokość opakowania: 754 mm, Wysokość opakowania: 216 mm Najważniejsze parametry techniczne Wydajność - Certyfikaty: BSMI, CCC, CE/EMC, FCC B, TUV/CB Nośnik danych - Obsługiwane rozmiary dysków twardych: 3.5" Cechy zarządzania - Przycisk reset: Tak Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C Warunki pracy - Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C Warunki pracy - Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95% Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 8 - 90% Porty i interfejsy - Wejście audio: Nie Porty i interfejsy - Wyjście audio: Nie Konstrukcja - Możliwości montowania w stelażu: Tak Konstrukcja - Ilość zatok 3.5": 4 Konstrukcja - Liczba slotów rozszerzeń: 1 Konstrukcja - Boczne okno: Nie Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Konstrukcja - Układ: Stojak Konstrukcja - Diody LED: HDD, Sieć, Zasilanie, System Moc - Zasilanie: 350 W Moc - Zasilacz dołączony: Tak Cechy - Pojemność stelaża: 1U Cechy - Model: Serwer Cechy - Hot-swap: Tak Zasilanie - Ilość jednostek zasilania: 1 Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 437 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 503 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 43 mm Waga i rozmiary - Szerokość opakowania: 594 mm Waga i rozmiary - Głębokość opakowania: 754 mm Waga i rozmiary - Wysokość opakowania: 216 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 14,1 kg Dane logistyczne - Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733080 Pozostałe funkcje - Obsługa Backplanes: Tak Klasyfikacja - Kod producenta: CSE-813MFTQC-350CB2 Klasyfikacja - EAN: 0672042294732 Klasyfikacja - ID Produktu: 37374889
Specyfikacja
Podstawe informacje
Kod producenta
  • CSE813MFTQC350CB2
Typ
  • Rack 1U
Producent
  • SuperMicro
Szerokość
  • 600 mm
Waga
  • 12 kg
Wysokość
  • 220 mm