SUPERMICRO CSE-743AC-668B Skawina
Supermicro SuperChassis 743AC-668B Full Tower Czarny 668 W Supermicro SuperChassis 743AC-668B. Układ: Full Tower, Model: Serwer, Kolor produktu: Czarny. Zasilanie: 668 W, Obsługiwany typ zasilaczy: PS2, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V. Prędkość wentylatora: 0 - 5000 RPM. Obsługiwane rozmiary …
od 2 230,64 Najbliżej: 12 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Supermicro SuperChassis 743AC-668B Full Tower Czarny 668 W Supermicro SuperChassis 743AC-668B. Układ: Full Tower, Model: Serwer, Kolor produktu: Czarny. Zasilanie: 668 W, Obsługiwany typ zasilaczy: PS2, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V. Prędkość wentylatora: 0 - 5000 RPM. Obsługiwane rozmiary dysków twardych: 3.5". Szerokość produktu: 178 mm, Głębokość produktu: 647 mm, Wysokość produktu: 452 mm Najważniejsze parametry techniczne Cechy zarządzania - Przycisk reset: Tak Nośnik danych - Obsługiwane rozmiary dysków twardych: 3.5" Nośnik danych - Hot-swap: Tak Porty i interfejsy - Wejście audio: Nie Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2 Porty i interfejsy - Wyjście audio: Nie Moc - Zasilanie: 668 W Moc - Zasilacz dołączony: Tak Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz Moc - Ilość jednostek zasilania: 1 Moc - Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 178 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 647 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 452 mm Waga i rozmiary - Waga produktu: 23,6 kg Dane opakowania - Szerokość opakowania: 625 mm Dane opakowania - Głębokość opakowania: 795 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 356 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 24,9 kg Cechy - Model: Serwer Cechy - Kolor produktu: Czarny Cechy - Materiały: Metal Cechy - Obsługa Backplanes: Tak Konstrukcja - Obsługiwany typ płyty głównej: ATX, EATX, micro ATX Konstrukcja - Ilość zatok 5.25": 3 Konstrukcja - Ilość zatok 3.5": 8 Konstrukcja - Liczba zewnętrznych zatok 5,25": 3 Konstrukcja - Liczba slotów rozszerzeń: 7 Konstrukcja - Boczne okno: Nie Konstrukcja - Układ: Full Tower Konstrukcja - Prędkość wentylatora: 0 - 5000 RPM Zasilanie - Obsługiwany typ zasilaczy: PS2 Konstrukcja - Diody LED: Błąd wentylacji, HDD, Sieć, Zasilanie Warunki pracy - Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C Warunki pracy - Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95% Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 8 - 90% Dane logistyczne - Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733080 Zrównoważony rozwój - Certyfikaty: BSMICCCCE/EMCFCC class BTUV/CBUL/CUL Pozostałe funkcje - Sprawność energetyczna: 92% Pozostałe funkcje - Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Klasyfikacja - Kod producenta: CSE-743AC-668B Klasyfikacja - EAN: 0672042287239 Klasyfikacja - ID Produktu: 37731335