Supermicro CSE-732D4-865B Skawina
Poniżej prezentujemy szczegółowy opis techniczny oferowanego produktu: Product SKUs CSE-732D4-865B SuperChassis 732D4-865B Form Factor Mid-tower chassis support for max. motherboard size - 12" x 13" E-ATX, 12" x 10" ATX and 9.6" x 9.6" Micro-ATX Processor Support Dual, single Intel® / AMD …
od 1 279,35 Najbliżej: 12 km
Opis
Poniżej prezentujemy szczegółowy opis techniczny oferowanego produktu: Product SKUs CSE-732D4-865B SuperChassis 732D4-865B Form Factor Mid-tower chassis support for max. motherboard size - 12" x 13" E-ATX, 12" x 10" ATX and 9.6" x 9.6" Micro-ATX Processor Support Dual, single Intel® / AMD processors Dimensions Height 16.7" (424 mm) Width 7.6" (193 mm) Depth 20.68" (525 mm) Net Weight 28 lbs (12.7 kg) Gross Weight 30 lbs (13.61 kg) Packaging (W x H x L) 21.38" (543 mm) x 11.97" (304 mm) x 25.28" (642 mm) Available Color Black Expansion Slots 7 full-height & full-length expansion slot(s) Drive Bays 4 x 3.5" fixed drive bay Optional 4 x 2.5" fixed drive bay Peripheral Drives 2 x standard 5.25" drive bay 1 x 3.5" internal fixed drive bay Front Panel Buttons Power On/Off button LEDs 1 Network Activity LEDs HDD activity LED Power LED System Overheat LED Ports 2x USB 3.0 Port(s) 2x USB 2.0 Port(s) 2x HD/AC97 Audio port(s) Motherboard (for CSE- 732D4-865B) X9SCV-Q X10SLQ X10SL7-F X10SLM+-LN4F X10SLM+-F X10SLH-F X10SLM-F X10SLL-F X10SLL-S X10SLL-SF X10SLA-F X10SLL+-F X10SAE C7Z87-OCE X10SAT X10SLQ-L X11SSQ X11SAE X11SAE-F X11SAT X11SAT-F C7Z170-OCE C7Z170-SQ X11SSQ-L Systems Cooling Fans 1 x 12cm rear exhaust fan(s) Optional 1 x 12cm (front) cooling fan Operating Environment (System) Operating Temperature Range 5°C - 35°C (41°F - 95°F) Non-Operating Temperature Range -40°C - 70°C (-40°F - 158°F) Operating Relative Humidity Range 8% - 90% (non-condensing) Non-Operating Relative Humidity Range 5% - 95% (non-condensing) Power Supply PS2/ATX 865W Multi-Output Power Supply with redundant cooling fan and SMBus Power Efficiency 88% Total Output Power and Input 865W with Input 100 - 240Vac AC Input Frequency 50-60Hz Dimensions (L x W x H) 185 x 150 x 86 mm Output Type 24pin ATX -12V Max: 1A / Min: 0A +12V Max: 70A / Min: 1A (100Vac - 240Vac) +5V Max: 30A / Min: 0.3A +3.3V Max: 30A / Min: 0.3A +5Vsb Max: 6.5A / Min: 0A Certification Certified Regulatory (Power Supply) Power Supply Safety / EMC BSMI CCC CE/EMC FCC class B TUV/CB UL/CUL