Gigabyte GP-AE1000PM PG5 Skawina
GIGABYTE AORUS ELITE P1000W moduł zasilaczy 1000 W 20+4 pin ATX ATX Czarny GIGABYTE AORUS ELITE P1000W. Moc w sumie: 1000 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz. Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 65 cm, Typ okablowania: W …
od 645,41 Najbliżej: 0,7 km
Liczba ofert: 55
Oferta sklepu
Lista Ofert
Opis
GIGABYTE AORUS ELITE P1000W moduł zasilaczy 1000 W 20+4 pin ATX ATX Czarny GIGABYTE AORUS ELITE P1000W. Moc w sumie: 1000 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz. Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 65 cm, Typ okablowania: W pełni modułowy. Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum. Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm. Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 86 mm Najważniejsze parametry techniczne Wydajność - Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum Wydajność - Przeznaczenie: PC Wydajność - Rodzaj zasilacza (PSU): ATX Wydajność - Wersja ATX: 3.1 Wydajność - Technologia łożysk: Łożysko kulkowe Wydajność - MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 100000 h Cechy - Kolor produktu: Czarny Porty i interfejsy - Motherboard power connector: 20+4 pin ATX Porty i interfejsy - Długość kabla płyty głównej: 65 cm Porty i interfejsy - Ilość złączy zasilających SATA: 6 Porty i interfejsy - Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin): 4 Porty i interfejsy - Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin): 6 Porty i interfejsy - Złącze zasilacza CPU (4+4 pin): Tak Porty i interfejsy - Złącze zasilacza ATX (20+4 pin): Tak Porty i interfejsy - Gniazdo stacji dyskietek: Tak Porty i interfejsy - Złącze napędu dyskietek: 2 Porty i interfejsy - Gniazdo PCI Express: Tak Porty i interfejsy - Typ okablowania: W pełni modułowy Moc - Moc w sumie: 1000 W Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz Moc - Prąd wejściowy: 15 - 6.5 A Moc - Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Moc - Współczynnik mocy: 0,9 Moc - Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy: Aktywne Moc - Łączna moc (+3.3 V): 125 W Moc - Łączna moc (+12 V): 999,6 W Moc - Łączna moc (+5 V): 125 W Moc - Łączna moc (-12V): 3,6 W Moc - Łączna moc (+5 Vsb): 15 W Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V): 25 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V): 83,3 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V): 25 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V): 0,3 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb): 3 A Moc - Wydajność: 92% Moc - Czas wstrzymania: 16 ms Moc - Zakres opóźnienia Dobrego Sygnału mocy: 100 - 150 ms Moc - Funkcje ochrony zasilania: Nadprądowe, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 150 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 140 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 86 mm Waga i rozmiary - Waga produktu: 3,08 kg Dane opakowania - Szerokość opakowania: 340 mm Dane opakowania - Głębokość opakowania: 206 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 120 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 3,72 kg Dane opakowania - Rodzaj opakowania: Pudełko Konstrukcja - Wbudowany wyłącznik: Tak Konstrukcja - Rodzaj chłodzenia: Aktywne Konstrukcja - Średnica czaszy wentylatora: 12 cm Konstrukcja - Liczba wentylatorów: 1 went. Konstrukcja - Umiejscowienie wentylatora: Górne Pozostałe funkcje - Okres gwarancji: 10 lat(a) Klasyfikacja - Kod producenta: GP-AE1000PM PG5 Klasyfikacja - EAN: 4719331554521 Klasyfikacja - ID Produktu: 122698671
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Gigabyte
Standard
  • ATX
Moc zasilacza
  • 1000 W
Sata
  • 6 wtyczek
Molex
  • 4 wtyczki
Certyfikat
  • 80 Plus Platinum
Modularne okablowanie
  • W pełni modularne
Głębokość
  • 140 mm
Ilość wentylatorów chłodzących
  • 1
Natężenie przy napięciu -12V
  • 0.3 A
Szerokość
  • 150 mm
Średnica wentylatorów
  • 120 mm
Wysokość
  • 86 mm