Supermicro CSE-219A-R920WB Skała
Poniżej prezentujemy szczegółowy opis techniczny oferowanego produktu: Product SKUs CSE-219A-R920WB SuperChassis 219A-R920WB (Black) Form Factor 2U chassis supports Supermicro Proprietary WIO motherboards: Max. motherboard size - 13.68" x 16.5" Processor Support Supports dual, single Intel® / AMD …
od 4 440,53 Najbliżej: 18 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Poniżej prezentujemy szczegółowy opis techniczny oferowanego produktu: Product SKUs CSE-219A-R920WB SuperChassis 219A-R920WB (Black) Form Factor 2U chassis supports Supermicro Proprietary WIO motherboards: Max. motherboard size - 13.68" x 16.5" Processor Support Supports dual, single Intel® / AMD processors Dimensions Height 3.5" (89mm) Width 17.2" (437mm) Depth 26.93" (684mm) Gross Weight 61 lb (27.67 kg) Packaging 25.7 (W) x 10.8(H) x 39.3 (D) Available Color black Expansion Slots • 4x Full-height, Full-length Expansion Slots • 3x Low-profile Expansion Slots Drive Bays Hot-swap 16x 2.5" SAS / SATA Hot-swap drive trays SAS or enterprise SATA HDD only recommended Peripheral Bay 1x 5.25" peripheral drive bay Backplane 2U Direct Attached Backplane, features: • 3Gb/6Gb support • SES-2 Enclosure Management Support • SAS/SATA support • Four SFF 8087 connectors Peripheral Drives DVD-ROM 1x Slim DVD-ROM Drive (option) 1x Front USB + COM tray (option) Front Panel Buttons • Power On/Off button • System Reset button LEDs • Power LED • Hard drive activity LED • 2x Network activity LEDs • System Information LED • Power fail LED Motherboard (for CSE-219A-R920WB ) X9DRW-3LN4F+ X9DRW-3TF+ X9DRW-7TPF+ X9DRW-iTPF X9DRW-iTPF+ Server(s) for SC219A-R920WB 2027R-N3RF4+ 2027R-72RFTP+ 2027R-N3RFT+ System Cooling Fans • 4x 80mm high-performance fans • Optional extra 3x 80mm fans support cooling redundancy for E-ATX motherboards System Monitoring Chassis intrusion switch Operating Environment (System) Operating Temperature Range 5°C ~ 35°C (41°F ~ 95°F) Non-Operating Temperature Range -40°C ~ 60°C (-40°F ~ 140°F) Operating Relative Humidity Range 8% ~ 90% (non-condensing) Non-Operating Relative Humidity Range 5% - 95% (non-condensing) Power Supply with Power Distributor 920W high-efficiency (94%+) AC-DC Redundant power supplies with PMBus and I2C AC Input 100-240 V, 50-60 Hz, 11-4.5 Amp DC Output 4 Amp @ +5V standby 75 Amp @ +12V Certification Platinum Certified [ Test Report ]Regulatory (Power Supply) Power Supply Safety / EMC USA - UL listed Canada - CUL listed Germany - TUV Certified EN 60950/IEC 60950-Compliant CB Report CCC Certification