Supermicro CSE-216BAC-R920LPB Skała
Poniżej prezentujemy szczegółowy opis techniczny oferowanego produktu: Product SKUs CSE-216BAC-R920LPB SuperChassis 216BAC-R920LPB (Black) Form Factor 2U chassis support for max. motherboard size - 13" x 13.68", E-ATX and ATX Processor Support Supports dual, single Intel® / AMD processors …
od 5 381,84 Najbliżej: 18 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Poniżej prezentujemy szczegółowy opis techniczny oferowanego produktu: Product SKUs CSE-216BAC-R920LPB SuperChassis 216BAC-R920LPB (Black) Form Factor 2U chassis support for max. motherboard size - 13" x 13.68", E-ATX and ATX Processor Support Supports dual, single Intel® / AMD processors Dimensions Width 17.2" (437mm) Height 3.5" (89mm) Depth 24.8" (630mm) Packaging 26.5" (W) x 10.5" (H) x 38" (L) Gross Weight 53 lbs (24kg) Available Color Black Expansion Slots • 7x low-profile expansion slots Drive Bays Hot-swap 24x 2.5" SAS / SATA Hot-swap drive trays SAS or enterprise SATA HDD only recommended Backplane SAS3 12Gb/s Direct Attached Storage Backplane Front Panel Buttons • Power On/Off button • System Reset button LEDs • Power LED • Hard drive activity LED • 2x Network activity LEDs • System Overheat LED • Power fail LED Motherboard (for CSE-216BAC-R920LPB ) X10DAC X10DAi X10DRC-LN4+ X10DRC-T4+ X10DRi X10DRi-LN4+ X10DRi-T X10DRi-T4+ X10SRH-CLN4F System Cooling Fans 3x 80mm 7000 RPM PWM fans Optional 5x 60mm middle fan kit: MCP-320-82603-0N System Monitoring Chassis intrusion switch Operating Environment (System) Operating Temperature Range 5°C ~ 35°C (41°F ~ 95°F) Non-Operating Temperature Range -40°C ~ 60°C (-40°F ~ 140°F) Operating Relative Humidity Range 8% ~ 90% (non-condensing) Non-Operating Relative Humidity Range 5% - 95% (non-condensing) Power Supply 920W Redundant High-Efficiency Power Supplies w/ Power Distributor, PMBus 1.2, I2C, and PFC AC Input 100-240 V, 50-60 Hz, 11-4.5 Amp DC Output +5V standby: 4A +12V: 75A With Power Distributor +5V: 45A +3.3V: 24A -12V: 0.6A Certification Platinum Certified [ Test Report ]Regulatory (Power Supply) Power Supply Safety / EMC USA - UL listed Canada - CUL listed Germany - TUV Certified EN 60950/IEC 60950-Compliant CB Report CCC Certification