Szukasz

Żelazka Sieradz

i okolice
Żelazka
Żelazka
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Bosch TDA 703021A

4,5
Bosch TDA 703021A
Żelazko jest po prostu rewelacyjne. Lekko się prasuje chociaż dam malutkiego minusa za wagę żelazka. Szybko się nagrzewa i ma bardzo duży wyrzut pary co bardzo ułatwia prasowanie. Na pewno w tym momencie nie zamieniła bym go na żadne inne żelazko bo już zdążyliśmy się zaprzyjaźnić i nawet troszkę polubiłam prasowanie. A więc jestem jak najbardziej jestem zadowolona i już je polecilam kilku osobom i nawet mamie takie samo kupiłam i stwierdziła że jej ulatwilam bardzo tym urządzeniem prasowanie firanek.

Philips Parownica Steam&Go GC362/80

5
Philips Parownica Steam&Go GC362/80
Produkt nieduży, wygodny. Nie zastąpi w 100% żelazka, jednak podczas porannego pośpiechu jest nieoceniony. Długi kabel i szybkie nagrzewanie usprawnia szykowanie się do pracy. Polecam wszystkim, którzy denerwują się przy każdym porannym rozkładaniu deski do prasowania!

Philips Azur Pro GC4887/30

5
Philips Azur Pro GC4887/30
Żelazko Philips GC4887/30 – to żelazko mogę zdecydowanie polecić każdemu!!!. Dzięki swej mocy nagrzewa się w ekspresowym tempie. Łatwo się prowadzi, a jego ciężar sprawia, że rzeczy prasują się idealnie bez dociskania, a przy tym nie jest zbyt ciężkie dla kobiecej ręki. Duży pojemnik na wodę to bardzo dobre rozwiązanie, które przyśpiesza prasowanie dzięki rzadszemu uzupełnianiu wody w żelazku. Naprawdę silne uderzenie pary pozwala z łatwością rozprasować nawet mocne zagniecenia. Ogromną zaletą jest długi kabel pozwalający na swobodne prasowanie, a przy tym jego czarny kolor to super praktyczne rozwiązanie. Żelazko jest łatwe w obsłudze i zapewnia komfort prasowania sprawiając, że to sama przyjemność. Paramenty żelazka sprawiają, że zdecydowanie szybciej można wyprasować rzeczy – to duża oszczędności czasu. Zdecydowanie polecam – to żelazko dla wymagających 

Najczęściej szukane