Panzerglass Etui Hardcase D3O Galaxy S24 Przezroczyste Sieradz

Chcesz większej ochrony przed uderzeniami przy mniejszym wpływie na planetę? Wykonane z D3O® Bio, najbardziej zaawansowanego na świecie materiału ochronnego na bazie roślin, któremu zaufały elitarne siły wojskowe, etui PanzerGlass™ HardCase chroni telefon przed upadkami, wstrząsami, zadrapaniami i …

od 99,99 Najbliżej: 0,4 km

Liczba ofert: 16

Oferta sklepu

Opis

Chcesz większej ochrony przed uderzeniami przy mniejszym wpływie na planetę? Wykonane z D3O® Bio, najbardziej zaawansowanego na świecie materiału ochronnego na bazie roślin, któremu zaufały elitarne siły wojskowe, etui PanzerGlass™ HardCase chroni telefon przed upadkami, wstrząsami, zadrapaniami i wszystkim innym, co życie może na niego rzucić. Tył etui został wykonany w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu, rama z plastiku zawierającego 44% składników pochodzenia roślinnego, a całe etui zostało przetestowane pod kątem upadku zgodnie z 4 x Military Grade Standard. Oznacza to, że może wytrzymać kilka upadków z wysokości 4,8 metra lub siedzenie na balkonie i przypadkowe upuszczenie telefonu. HardCase chroni i przedłuża żywotność telefonu, dzięki czemu pewnego dnia możesz przekazać go komuś innemu, kto pokocha go tak samo jak Ty. Jest to jeden ze sposobów pracy na rzecz bardziej zrównoważonej przyszłości. Innym jest używanie mniejszej ilości opakowań: W przypadku tej obudowy udało nam się zmniejszyć ilość papierowego opakowania o około 40%* w porównaniu z poprzednimi modelami. Podobnie jak wszystkie nasze produkty, jest ono dostarczane w nadającym się do recyklingu pudełku z certyfikatem FSC™. Etui HardCase posiada sztywną, przezroczystą tylną pokrywę otoczoną miękką ramką. Zarówno tylna pokrywa, jak i ramka są odporne na żółknięcie, dzięki czemu etui będzie wyglądać świetnie dzień po dniu, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Aby zapewnić 360-stopniową ochronę telefonu, połącz etui z osłoną ekranu PanzerGlass™ i osłoną obiektywu aparatu PanzerGlass™ PicturePerfect.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Panzerglass
Kolor
  • Przezroczyste
Przeznaczenie
  • Samsung
Model
  • Samsung Galaxy S24

Opinie Panzerglass Etui Hardcase D3O Galaxy S24 Przezroczyste Sieradz

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia
  • t...k
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.