Gry dziecięce Sieradz

i okolice
Gry dziecięce
Gry dziecięce
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Granna Gra Potwory do szafy 00177

5
Granna Gra Potwory do szafy 00177
Gra dla dzieci w każdym wieku, pomaga ćwiczyć pamięć i koncentrację. Atrakcyjne wydana (szafa z pudełka, ładna szata graficzna). Czas rozgrywki zależy od ilości graczy, nie przekracza jednak 20 - 30 min. Ma możliwość grania wariantowego. Mamy od roku i ciągle gramy.

Ravensburger La Cucaracha 222520

5
Ravensburger La Cucaracha 222520
Grę kupiłem córce pod choinkę i uważam że był to naprawdę dobry wybór. Gra wciągająca i uczy logicznego myślenia. Nawet mój 4 letni syn z nią chętnie gra. Jeśli chodzi i cenę to faktycznie wysoka ale patrząc na to że teraz byle jaka lalka kosztuje około 100 zł to jednak lepszą alternatywą jest jej zakup. Chociaż po 2 miesiącach nie zostanie rzucona w kąt.

Mattel Uno W2087

5
Mattel Uno W2087
Gra Uno przypomina zasadami karciane Makao, tylko nieco uproszczone i przystosowane dla większej ilości osób. Doskonały pomysł na deszczowe wieczory. Dostarcza doskonałej zabawy dla graczy w każdym wieku. Polecam grę w min. 4 osoby i tworzenie koalicji graczy,wtedy jest ciekawiej, a wspólne zasadzki na sąsiada znacznie podnoszą adrenalinę :)Można też grać na fanty, lub płeć damska vs. męska- zabawa gwarantowana!

Najczęściej szukane