VILEDA Mop płaski Ultramax Zestaw + Rękawice Sanok

4,5
1 opinia

Vileda Ultramax BOX (mop + wiaderko+ rękawiczki) Nowoczesna technologia i wygodne korzystanie. Wyżymanie końcówki bez konieczności moczenia rąk.Mop usuwa 99% bakterii przy użyciu samej wody. Udowodnione w badaniach przeprowadzonych przez niezależny, akredytowany instytut badań mikrobiologicznych i …

od 89,99 Najbliżej: 0,4 km

Liczba ofert: 11

Oferta sklepu

Opis

Vileda Ultramax BOX (mop + wiaderko+ rękawiczki) Nowoczesna technologia i wygodne korzystanie. Wyżymanie końcówki bez konieczności moczenia rąk.Mop usuwa 99% bakterii przy użyciu samej wody. Udowodnione w badaniach przeprowadzonych przez niezależny, akredytowany instytut badań mikrobiologicznych i immunologicznych* Specjalnie wyprofilowane wiadro Skutecznie radzi sobie z usuwaniem plam i uporczywego brudu Wzmocnione i ulepszone zaczepianie nakładki mopa umożliwia jednoczesne wyżymanie mopa w rękach oraz w wiadrze Wyprofilowane punkty nacisku na spodzie mopa - "Power Zone" Mikroaktywne włókna nakładki Dostępny z wkładem wymiennym Unikatowe wiadro ze specjalnie zaprojektowaną wyciskarką Wydajność – doskonale czyści powierzchnie pozostawiając je lśniącymi nawet w narożnikach i pod meblami Ochrona dłoni – bezdotykowy system odsączania mopa zapewnia komfort dla dłoni i brak kontaktu z wodą i detergentami Precyzja – dokładnie czyści nie pozostawiając za sobą zanieczyszczeń i smug Czyści nawet najtrudniejsze zabrudzenia Białe włókna zapewniają czystość bez smug i zarysowań nawet najdelikatniejszych powierzchni - czyści i poleruje Czerwone włókna poradzą sobie z uporczywym brudem i drobinami bez konieczności stosowania detergentów Łatwe umieszczanie wkładu za pomocą czterech klipsów Proste składanie za pomocą przycisku nożnego Zestaw zawiera: mop płaski z trzyczęściowym drążkiem oraz wiadro *Test przeprowadzony przez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Vileda
Model
 • Vileda ultramax 2in1 MOP PŁASKI
Rodzaj
 • Mopy z wiadrem
Kolor
 • Kolorowe
Typ
 • Płaskie
Informacje dodatkowe
 • Możliwość prania
 • Z kijem teleskopowym
 • Z paskiem szorującym
 • Z wyciskaczem

Opinie VILEDA Mop płaski Ultramax Zestaw + Rękawice Sanok

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,5 na podstawie 1 opinia
 • marcinkwiatkowski19778*****
  4,5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Wszystko w porządku