Vileda Mop płaski Ultramax XL Sanok

4,79
7 opinii

.wysiwyg-font-size-24px { font-size: 2em } .wysiwyg-font-size-18px { font-size: 1.5em } Mop płaski Ultramax XL 20% szersza nakładka czyszcząca. Dużo szybsze sprzątanie. Mop płaski Ultramax w wersji XL wyposażony jest w nakładkę czyszczącą o szerokości 42 cm. Dzięki niej jeszcze szybciej pozmywasz …

od 79,99 Najbliżej: 0,4 km

Liczba ofert: 11

Oferta sklepu

Opis

.wysiwyg-font-size-24px { font-size: 2em } .wysiwyg-font-size-18px { font-size: 1.5em } Mop płaski Ultramax XL 20% szersza nakładka czyszcząca. Dużo szybsze sprzątanie. Mop płaski Ultramax w wersji XL wyposażony jest w nakładkę czyszczącą o szerokości 42 cm. Dzięki niej jeszcze szybciej pozmywasz każdą podłogę. 2 rodzaje mikro - włókien Vileda Białe włókna wkładu mopa Ultramax XL zapewniają czystość bez smug i zarysowań nawet najdelikatniejszych powierzchni. Czerwone włókna doskonale radzą sobie z uporczywym brudem i drobinami bez konieczności stosowania detergentów. Czysta podłoga - suche dłonie Mop Ultramax XL do podłóg pasuje  do standardowego wiadera z wyciskaczem UltraMax, które umożliwia wyciskanie i wyżymanie mopa  bez brudzenia i moczenia rąk. Wiaderko można zakupić osobno. Sprytnie dociera do trudno dostępnych miejsc Płaski mop Vileda bez trudu posprząta w narożnikach i trudno dostępnych miejscach. Ruchoma główka mopa Ultramax XL pozwala na łatwe manewrowanie mopem nawet pod meblami. Nie raz, nie dwa – ale wielokrotnie Nakładka mopa do mycia podłogi Ultramax XL mocowana za pomocą klipsów. Dzięki temu łatwo ją zdjąć i założyć ponownie. Wkład Ultramax może być wielokrotnie prany w pralce automatycznej w temperaturze max. 60 stopni. Składowe mopa Mop Ultramax XL posiada teleskopowy drążek (max długość 140 cm) oraz wkład o szerokosci 42 cm. Wiadro z wyciskaczem Ultramax pasujące do mopa można dokupić osobno. Zobacz jak to działa: Zobacz nasze pozostałe produkty:

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Vileda
Model
 • Vileda Mop płaski Ultramax XL
Rodzaj
 • Mop
Kolor
 • Czerwone
Typ
 • Płaskie
Informacje dodatkowe
 • Z kijem teleskopowym

Opinie Vileda Mop płaski Ultramax XL Sanok

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,79 na podstawie 7 opinii
 • p...1
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Świetny kontakt, szybka i bezpłatna wysyłka, produkt zgodny z opisem. Jak dla mnie to świetny sprzedawca. Polecam każdemu !!!
 • Użytkownik Ceneo
  4
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Ok, tylko mocowanie dość skomplikowane (zatrzaski)
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  GODNY POLECENIA
 • a...i
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Dobra jakość
 • c...o
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Zadowolona