Swiffer Wet Mokre Wkłady Do Mopa 20szt. Sanok

4,89
38 opinii

Swiffer Wet Mokre Wkłady Do Mopa 20szt. Kto powiedział, że Swiffer nadaje się tylko do czyszczenia na sucho? Swiffer ma w swojej ofercie również mokre chusteczki nasączone skutecznymi środkami czyszczącymi, które rozpuszczają zabrudzenia i usuwają brud z powierzchni, zatrzymując go w tkaninie. To …

od 24,99 Najbliżej: 0,4 km

Liczba ofert: 12

Oferta sklepu

Opis

Swiffer Wet Mokre Wkłady Do Mopa 20szt. Kto powiedział, że Swiffer nadaje się tylko do czyszczenia na sucho? Swiffer ma w swojej ofercie również mokre chusteczki nasączone skutecznymi środkami czyszczącymi, które rozpuszczają zabrudzenia i usuwają brud z powierzchni, zatrzymując go w tkaninie. To wyjątkowe rozwiązanie pozwoli Ci zadbać o czystość podłóg i nadać im przyjemny zapach. Środki czyszczące zawarte w chusteczkach rozpuszczają uporczywe plamy, brud i osady, wchłaniając je w tkaninę, tak aby ułatwić Ci czyszczenie posadzek, płytek i linoleum. Aby pozbyć się uporczywych plam, odwróć końcówkę mopa i potrzyj zabrudzenie zielonym paskiem do szorowania. Płaska końcówka pozwoli Ci dotrzeć do miejsc niedostępnych dla innych mopów (obszary pod kanapą, łóżkiem, lodówką i zmywarką). Suche ściereczki zbierają kurz, a mokre chusteczki doskonale nadają się do mycia. Można je również bezpiecznie stosować do czyszczenia podłóg drewnianych. Nie należy ich stosować na niewykończonych, olejowanych lub woskowanych podłogach drewnianych, nieuszczelnionych płytkach oraz wykładzinach. Cechy: Szybkie i łatwe czyszczenie 20 mokre chusteczki do podłóg (mop sprzedawany oddzielnie) Mokre chusteczki do podłóg, fabrycznie nasączone środkami czyszczącymi, wchłaniają zabrudzenia głęboko w tkaninę Wyjątkowo skuteczne środki czyszczące rozpuszczają zabrudzenia, usuwają je z powierzchni i zatrzymują brud Odwróć końcówkę mopa Swiffer, by zetrzeć uporczywe zabrudzenia paskiem do szorowania Zapach Citrus Fresh Doskonale nadają się do czyszczenia podłóg winylowych, ceramicznych, a także lakierowanych podłóg drewnianych Nie stosuj do czyszczenia podatnych na działanie wody niewykończonych, olejowanych lub woskowanych podłóg drewnianych, nieuszczelnionych płytek oraz wykładzin Składniki: Konserwanty, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Kompozycje Zapachowe Ostrzeżenia: Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą. Po użyciu umyć ręce. Zawiera Methylchloroisothiazolinone/Methylisothiazolinone. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Swiffer
Model
 • Citrus Fresh (20 sztuk)
Rodzaj
 • Wkłady do mopa
Kolor
 • Białe
Typ
 • Płaskie
Informacje dodatkowe
 • Z paskiem szorującym

Opinie Swiffer Wet Mokre Wkłady Do Mopa 20szt. Sanok

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,89 na podstawie 38 opinii
 • a...n
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Produkt dobry ładny zapach
  • pięknie zbiera kurz
 • d...z
  4,5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Super. Brak smug. Polecam
 • m...1
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  .........................
  • pięknie zbiera kurz
 • m...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Super chusteczki.Polecam
 • r...1
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Bardzo dobry. Polecam.